Alışverişe Kazandıran Uygulama

sumbul91

Yeni Üye
Tepki
13
Selam hanımlar nasılsınız? Alışverişlere karşı kazandıran uygulama varmış sanırım kullanan yada herangi bi bilgisi olan var mı? Yani bahsedilen avantajlar doğru mu merak ediyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
82.217
Selam hanımlar nasılsınız? Alışverişlere karşı kazandıran uygulama varmış sanırım kullanan yada herangi bi bilgisi olan var mı? Yani bahsedilen avantajlar doğru mu merak ediyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler
İlk defa duyuyorum bnce o tarz şeylere çok itibar etmemek lazım

Tepki
1.256
Bende ilkkez duydum
O kadar çok internetten vs dolandırıcılık oluyor ki dikkat etmek lazım

gun2es

Yeni Üye
Tepki
5
Merhaba, umarım siz de iyisinizdir. Ben kullanıyorum siz ne duydunuz bilemiyorum ama avantajları olduğu doğru. Mesela bi kere çok kolay puan birikiyor ve puanlara karşılık hediye veriyor. Onun dışında da alışverişlere iade sağlıyor. Carrefour veya eticaret sitelerinin çoğundan alışveriş yaptığınızda 100 tl iade sağlıyor uygulama cüzdanına. Her ay yeni bi kampanyaları oluyo bu ay için lcw kampanyasıda eklenmiş bu iade sağladıkları kampanyalar arasına. Çiçek sepeti ve portylede kampanyalar yapmışlar. Aslında benim en beklediğim özellik puanların nakite dönüştürülmesi. Umarım en kısa zamanda gelir. İade kısmındada şunu belirtmiş olayım kullandığımdan beri hiçbi sıkıntı olmadı iadeler direk yansıdı. Umarım sorularınız yanıt bulmuştur

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar