Bisküvili rolu pastam

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Biküvili rulo pastam :huhuu:

hq504.jpg

hq53n.jpg

hq54p.jpg

hq560.jpg

hq575.jpg

Bisküvülü rulo pastam için malzemeler:
2paket petibör biküvi
1paket kakao
125 gr margarin
1bardak süt
1bardak fındık içi veya ceviz ben fındık kullandım
3paket hindistan cevizi

Petibörlerimizi rondoda un haline gelene getiriyoruz daha sonra kabımıza alıp içine erittiğimiz margarini sütü ve kakaoyu da ekleyip bir güzel yoğuralım daha sonra açtığımız streç filmin üzerine koyup yine streç filim kapatıp merdane yardımıyla açıyoruz ayrı bir kapda hindistan cevizinin içine bir yemek kaşığı toz şekerini ve 2kaşık sütü ekleyip iyice karıştırdıkdan sonra açtığımız hamurumuzun üzerine seriyoruz daha sonra rulo haline getirip buz dolabında iki saat beklettikden sonra dilimleyip servis yapıyoruz afiyet olsun:elif::elif::elif:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Dene bitanem hem çok kolay fazla zaman almıyor hemde çok lezzetli hatta erittiğin margarinin içinde bitter çikolata eritip de hamur harcına ekleyip yoğurursan çikolata tadı daha yoğun oluyor daha lezzetli oluyor yani :elif::elif:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Oooooooooo vayy vayyy vayy silama bakkkkk masallah cook guzel gozukuyo bende denemek istiyorum ama un yok yavv abime soleye soleeye dilimde tuy bitti almadi hala yarin alicakmis :cirla: ellerine saglik bacimmmm :cikolata:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
Un yok içinde bisküvili pastadan yapmış sılam :sevindirikasli:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Oooooooooo vayy vayyy vayy silama bakkkkk masallah cook guzel gozukuyo bende denemek istiyorum ama un yok yavv abime soleye soleeye dilimde tuy bitti almadi hala yarin alicakmis :cirla: ellerine saglik bacimmmm :cikolata:

Kıs tarifi okumadanmı mesaj yazıyosun-kizgin

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
amaninnnnnnnnn muhteşem beni can evimden vurdun sılacım bayılırım ben buna bir dilimde yetmez bana nolcak şincik:bitter::bitter::bitter::bitter:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ellerine sağlık çok pratik ve çok güzel görünüyor gece gece canım çekti ,lezzetli ve pratik tarifler tam benlik teşekkür ediyorum sılacım

bu arada bitter yine tokadı yedi senden:cokkomik:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
süper görünüyor canım benim ellerine kollarına sağlık çok güzel görünüyor yakın zamanda deneyeceğim İNŞALLAH hemen kaydettim hemde pratikmiş
:huhuu::huhuu:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
ellerine sağlık çok pratik ve çok güzel görünüyor gece gece canım çekti ,lezzetli ve pratik tarifler tam benlik teşekkür ediyorum sılacım

bu arada bitter yine tokadı yedi senden:cokkomik:

Hemde çok pratik canım:huhuu:
Neyaparsın benden şaplağı yemeden duramıyortarifi okumadan yorumu yaparsa şaplağıda yir tabi

Şila ablacım Ketçepcım Sümmeyyemmm teşekkür ederim güzel yorumlarınız için tavsiye ederim mutlaka yapın pişman olmayacağınıza eminim :eek:

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Teşekkür ederim canım:huhuu::huhuu:
Ben yaptımmı hiç dağılırmı dağılmaya kalkasa ben dağıtırım onu beeaaa:cokkomik::cokkomik::cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar