Cok pratik Kek Topları

Tepki
45
slm kızlar şuanda elimde resmi yok ama size çok pratik bişey söyliyecem
ben bigün çok güzel kakaolu bi kek yaptım ama istediğim gibi olmadı düşündüm ve aklıma geleni yaptım ama gerçekten de görüntü olarakta şahane oldu şimdi
normal bildiğiniz gibi bi kakaolu kek yapın onu diktörgen bi tepside fırına verin kek iniz olduktan sonra bunu ister su bardağıyla ama tavsiyem çay bardığıyla kesin sonra kenarlarda artıklar kalırya
işte onları rondodan geçirin toz haline gelince çıkarın rondodan
daha sonra krem şantinizi kazırlayın ben beyazını kullandım
pardakla kestiğiniz pastalardan bitanesini alın üstüne krem şanti onunda üstüne rondodan geçirdiğiniz toz haline gelmiş pastanızı serpin krem şanti görünmiyecek şekilde daha sonra isteğiniz gibi süsleyin ben pastanelerde satılan pasta simlerinden serptim çok şahane oldu ailem bayıldı gerçekten hadi bakalım denemeniz dileğiyle afiyet olsun:icelim::catalbicak::ninni:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.922
Turk kadını yaaa bravo valla.Olmayan kekı bıle adam eder işde boyle:kupa:

Cok yaratıcı bır fikir denemek gerek.Ama sahıp oldugu goruntuyu de fena merak ettım hanı laf aramızda:gozluk:Fikrine saglık arkadasım:cak:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Teşekkürler canım; keşke görüntüde olsaymış:icelim:

G

guzelcem

Misafir
Pratik fikir canısı ilk fırsatda yapıcam inşaallah emeğine sağlık.:cicikadin::rujsigara:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
tarifi okuduğumdan anladığım eti puf kekine benzemiş,daha önce denediğim bir kek benimde
yani resim olmadığı için size şöyle söyleyim bildiğiniz eti puf
altı kakolu kek, üstü krem şanti
üstü kek kırıntılarıyla süslü:icelim:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar