Eşinize/Sevgilinize kırılınca nasıl affedersiniz?

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Eşinize veya sevgilinize kırılınca nasıl affedersiniz?

tumblr_mxdv8tUHYC1rd3ps0o1_500_zpss9jmipkp.gif

Tepki
68
Kendisi gelip,öpüp koklamasıve yahut benimle göz teması kurup,bana göz kırpması,sarılması 'İnsan hiç kocasına Küser mi Gülümmm..' demesi.. beni benden alırr.. :teselli: ♥

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Hiç bir sorunu uzatmamaktan yanayımdır.Tek bir bakışı benim onun affetmemi sağlar.Sonrasında sanki hiç yaşanmamış gibi aniden unutmuş gibi o kırılma konusuna veda ederim.

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.551
Çok sınırlendırsede hemen gonlumu almayı basarıyor :ko
Ya çiçek alır yada güzel laflarda beni eritip bitirir bende hemen yelkenlerı salıverırım :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
:D Eritip bitirdiğine göre :D nasıl laflarmış kız bunlar de hele @Aşk Sancısı
@lockam46 ohh ne güzel :D siz daha çok kırılırsınız böyle :nazo:
@Simge_01 sanada teesüf ederim :D otoriterliğin burda sökmedi iki bakışmaya tav oldunuz

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Ben burnundan fit fit getiriom :gul:
ne demek beni kıracak ben babamın evinden beni kırsın döksün diyemi geldim uleyn :savasciasli:

Aşk Sancısı

Daimi Üye
Tepki
2.551
@Simge_01 sanada teesüf ederim :D otoriterliğin burda sökmedi iki bakışmaya tav oldunuz

Kızz gene aklın baskaya yerlere gıtmesınn . :D
romantık sözler söyler çiçek böcek alırrr :D bende bunlara dayanamam eririm :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418

Vallahi o bakışın anlamı nı bir bilseniz sizde tav olursunuz ? Ben gözlerle konuşurum mesaj alındıysa gerisi teferruattır :)))

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Vallahi o bakışın anlamı nı bir bilseniz sizde tav olursunuz ? Ben gözlerle konuşurum mesaj alındıysa gerisi teferruattır :)))

Kendinize çokmu güveniyonuz benmi öyle hissettim :D
Ama ne olursa olsun yok bakışa yok öpüşe kanmam..
Sizi bilmem ama ben kolay kolay kırılmadığım için :D
Kırabildiyse beni mutlaka vardır bişey o yüzden bakışına kaşına bıyıgna tükürürüm ben adamın

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Kendinize çokmu güveniyonuz benmi öyle hissettim :D
Ama ne olursa olsun yok bakışa yok öpüşe kanmam..
Sizi bilmem ama ben kolay kolay kırılmadığım için :D
Kırabildiyse beni mutlaka vardır bişey o yüzden bakışına kaşına bıyıgna tükürürüm ben adamın

Evet kendime çok güvenirim özellikle bu konuda.İnsanın yaşadığı her türlü duyguyu gözlerine bakınca anlarsınız değilmi ? Üzüldüğünü sevindiğini utandığını vs vs.Ben yakalamışsam o bakışı zaten gerisi hikaye yeterki yakalayayım :) Sevgili bitter_im ben kendimle barışığımdır hiç bir zaman kadınsal duygularımı kullanmayı sevmem özellikle ciddi konularda.Yani bulunmayan hint kumaşı imajını hiç sevmem :) Yeri gelir bizlerde kırabiliriz eğer bu birde istemeyerek bir anlık sinir yada ani refleksle olmuşsa.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Evet kendime çok güvenirim özellikle bu konuda.İnsanın yaşadığı her türlü duyguyu gözlerine bakınca anlarsınız değilmi ? Üzüldüğünü sevindiğini utandığını vs vs.Ben yakalamışsam o bakışı zaten gerisi hikaye yeterki yakalayayım :) Sevgili bitter_im ben kendimle barışığımdır hiç bir zaman kadınsal duygularımı kullanmayı sevmem özellikle ciddi konularda.Yani bulunmayan hint kumaşı imajını hiç sevmem :) Yeri gelir bizlerde kırabiliriz eğer bu birde istemeyerek bir anlık sinir yada ani refleksle olmuşsa.
Dediğim gibi herkesin düşüncesi farklı bacım :panter:
Ama dediğim gibi zor kırılan biri olduğum için çok çok büyük bişeye kırılmışım demektir.
Yani ufak tefek şeylerin sözünü bile etmem duymazdan gelirim oyle bir yapım var :)
Şuan erkek arkadaşıma çok kırğınım mesela..
Neden kırıldığımıda ''Aşk Sancısının Çeyiz'' topiğine bakabilirsen belki beni daha iyi anlarsın :ask:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Dediğim gibi herkesin düşüncesi farklı bacım :panter:
Ama dediğim gibi zor kırılan biri olduğum için çok çok büyük bişeye kırılmışım demektir.
Yani ufak tefek şeylerin sözünü bile etmem duymazdan gelirim oyle bir yapım var :)
Şuan erkek arkadaşıma çok kırğınım mesela..
Neden kırıldığımıda ''Aşk Sancısının Çeyiz'' topiğine bakabilirsen belki beni daha iyi anlarsın :ask:

Baktım bitter_im yorumda yzadım.Fakat buradki kırgınlık konusu farklı sizin yazdığınız çok ciddi bir sorun o farklı :(

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Kırıldığım şeye bağlı.Eğer küçük birşeyse uzatmam fakat mevzu uzunsa burnundan getiririm.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar