Evliliği kurtarma

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
Evlilik Kurtarma - Evliliğiniz Kötü mü gidiyor?

“Bir Ara Sinemaya Ya da Tiyatroya Gidelim Mi?” Demek Yerine, 2 Kişilik Bilet Alın. Ona “Sürpriz, Yarın Akşam Sinemaya Gidiyoruz” Dediğiniz Zaman Sizinle Gelecektir.

İster İş Arkadaşlarıyla Geziye, İster Dil Ya da Dans Kursuna Gidin. Kendiniz İçin Birşeyler Yapın. Böylelikle Eşinize Anlatacağınız Farklı Şeyler Olacaktır.

Konuşma Tarzınızı Değiştirin. Örneğin “Çok Dağınıksın” Demek Yerine “Odanda Kendimi Rahat Hissetmiyorum” Deyin.

İhmal Ettiğiniz Vücudunuz İçin Harekete Geçin. Spor Yapmak Hem Vücudunuza Hemde İlişkinize Çok İyi Gelecektir.

Eşinizden İstediğiniz Şeyi Almayı Bilin. Sarılmasını İstiyorsanız, “Bana Sarıl” Deyin.

Çok Yoğun Duygusallık Beklentisi İçine Girmeyin. Yaptığınız Tartışmalar Bile İlişkiyi Canlandırmaya Yarayabilir.

Çekinmeden, Yatak Odasında Eşinizi Canlandıracak Fanteziler Hayal Edin.

İlişkinize Biraz Temiz Hava Getirin. Ayda En Az Bir Kez Başbaşa Kalabileceğiniz Bir Hafta Sonu Ayarlayın. Hatta Mümkünse Bulunduğunuz Yerden Farklı Bir Ortam Seçin. Bunun Sonucunda Biraz Daha Yakınlaşabilirsiniz
alıntıdır

@casper@

Yeni Üye
Tepki
3
çok iyimsersiniz peki ya karşınızdaki artık kronik bir vaka ise ne yapacaksınız. kaç yıl ömrünüzden ömür vereceksiniz kaç yıl zehir içip kızılcık şerbeti diyeceksiniz kaç akşam kaç sabah tanrıya yakaracaksınız. sonra... sonra hayalle bitecek umutlar tükenecek ve kimliğinizde tekrar BEKAR yazacak. tıpkı benimki gibi.

OP
sementha

sementha

Daimi Üye
Tepki
3.398
anlıyorum seni canım kolay değil bu her erkekte aynı olacak değil fakat hani başka arkadaşlarımızda faydalanmışm olabilir bu bilgilerden.....

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Verdiğin fikirler evliliği kurtarmanın yanısıra evliliği monotonluktan da uzaklaştıracak ve hareket katacak gibi görünüyor.Sanki alttan almamız gerektiğini de anladım okuduklarımdan..bu bilgilerden yararlanırım bana uyanlardan ve paylaşımın için teşekkürler ederim...

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
hep kadınlar değil mi evliliği canlandırması gerekenler neden biraz da erkekler yapmıyor acaba , genlerinde var sanırım ..bilgiler için sağol canım....

mavisafak85

Yeni Üye
Tepki
0
bu konuyla ilgili bir kaynak var. kitap kişisel gelişim gibi değil tamamen bilinçaltında seanslarda düzelebilecek onarımlar yapıyor. incelemenizi öneririm.

yuvayı yıkmak zor ama yapmak inanın çok kolay..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar