Kediciğimi özledim

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Minicikken almıştım Hamlet imi evime... Şırıngayla besledim büyüttüm 2 buçuk yaşına getirdim ama şimdi ayrıyız ve nerde ne durumda bilmiyorum. Evden ayrılırdı bazen bir hafta iki hafta hatta bir ay bile gelmediği olmuştu. Ama yine döner gelirdi sonunda. Şimdi yeni bir eve taşındık, taşınmadan bir ay önce kedim yine gitmişti evden... Gitmeden önce de hastalanmıştı veterinerimize götürdük ilaçlar verdi, ilaçlarını kullanıyordu. Taşınırken çok üzüldüm ya geri dönerse yine döndüğünde bizi bulamıycak diye... Rüyalarıma giriyor nerdeyse hergün ve kendimi çok suçlu hissediyorum. Çok özlüyorum pisiciğimi :( Ne yapmalıyım bilmiyorum...

Ne düşünüyosunuz ? Sizce geri dönmüş müdür ?

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.766
Başka hamlet alsan çok mu gamsız olduğumu düşünürsün...
Yerini şimdilik tutmaz ama ilerde onada alışırsın... Hııı:acep:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Yeni hayvanlar alabilirim almasına ama ben şuan ya geri dönüp de bizi bulamazsanın derdindeyim. Bide ben özellikle kedilerin ayrı bir yeri olduğunu düşünüyorum. Ahlarının felan tuttuğunu düşünüyorum. Ki şuan Hamlet in acısı yetiyo bi yenisini alıp onun da kaybını yaşamak istemiyorum :(

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.766
Kuzum kendisi gidiyor siz sokağa atmıyorsunuzki ne ahı...
Bir hayvana göre hayatını kimse yönlendirmez haralde taşınmanız gerekmiş taşınmışsınız.
Hem herşeyde bir hayır vardır...

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
tatlım hastaydı demişsin uzak durmaya çalışıyomuş..
seni üzmek istemem daha fazla ama o ölceğini anlamış son zamanlarda şu an pek sanmıyorum yaşadığını:uzgun:
benimde kedim hastalandığında aynı şeyi yapmıştı doktoru öyle demişti sonrada kaybettik zaten:uzgun:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
bencede dönmüstür cok zor bir durum allah yatdimcin olsun canim

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
:uzgun: İnş döndüyse döndüğü yerdekiler de sahiplenir. Daha önceden de gidip döndüğü için aklım karışık... Ama çok üzülüyorum keşke taşınmadan gelseydi. Bide şu var tabi şuan taşındığımız evde dışarıya çıkma imkanı 0 dı... Of ne biliyim rüyama giriyor sürekli :dertli:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bence unut benim bildiğim kediler sahibinden çok eve alışır ve evi arar derler sizde olsaydı bile eski eve gitmek isteyecekti.

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
tatlım hastaydı demişsin uzak durmaya çalışıyomuş..
seni üzmek istemem daha fazla ama o ölceğini anlamış son zamanlarda şu an pek sanmıyorum yaşadığını:uzgun:
benimde kedim hastalandığında aynı şeyi yapmıştı doktoru öyle demişti sonrada kaybettik zaten:uzgun:

Eniseye katılıyorum bende aynısını yazacaktım benim kedimde ara ara kayboluyordu uzun süre gelmiyordu bir bakıyordum koşa koşa çıkıp geliyordu
yaşlanmıştı hastaydı son gidişinde yine gelecek diye bekledim bir yıl oldu
halen ortada yok öldü galiba kediler öleceği zaman giderler
benim iki kedimde aynısını yaptı malesef:uzgun:

sende üzülme canım yeni kedi alırsın yapacak birşey yok:lilav:

OP
Debby

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Eniseye katılıyorum bende aynısını yazacaktım benim kedimde ara ara kayboluyordu uzun süre gelmiyordu bir bakıyordum koşa koşa çıkıp geliyordu
yaşlanmıştı hastaydı son gidişinde yine gelecek diye bekledim bir yıl oldu
halen ortada yok öldü galiba kediler öleceği zaman giderler
benim iki kedimde aynısını yaptı malesef:uzgun:

sende üzülme canım yeni kedi alırsın yapacak birşey yok:lilav:

Bu ihtimali olabildiğince az düşünmeye çalışıyordum ama sanırım alışmam gerek :( Yapabiliceğim bişey yok artık...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar