Nete giremediğinizde aklınız burada kalıyor mu?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla benimde acayip kalıyo düşünüyorum acaba ne eklediler ne yorum yptılar şunun derdi vardı ne yaptı acaba gibi şeyler düşünüyorum bu site benim işte güzel vakit geçirmemin tek sebebi:eek:seviyorum hepinizi:iloveyou:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
evet aklımda oluyor acaba ne eklendi ne resimler ne yarışmalar ne konular açıldı konuldu diye düşünüyorum bazen gece kızım uyumazsa onu uyutmaya çalışıp biryandanda pc yi açıyorum eşim uyanırsa yok artık diyor:gul::gul::gul:

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
aynen bende kızlar benimde aklımda kalıyor... neler yaptılar acaba diyip giremedim diye kudurup duruyorum..:kptmya: Hepinizi çok seviyorum...

Bazen konulara cevap yazamıyorum yoğunluktan ama hep sizinleyim.... :teselli: iyiki varsınız... :cicek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
kalmazmı canım yaaaaaa ben siteye giriş yapamadığım dönemde 4gün boyunca neler yaptım neler site herkes gibi bende debağımlılık yaptı ama seviyorum ben bu bağımlılığı çünkü hepinizi çok seviyorum arkadaşlar ailede böyle birşey değilmi ama sitemize giremediğimiz zamanlarda diğer aile fertlerimizi merak ediyoruz buda birbirimize nekadar bağlı olduğumuzun bir göstergesidir bence nedersiniz canlarımmmmmmm:verelini::verelini::verelini::verelini::verelini::verelini:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar