Salonumuzda kullandığımız aksesuarlarımızı yarıştırıyoruz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hforum.png

Evet canlarım artık yarışmalarımıza start verelim ne dersiniz....
İlk olarak evlerimize ait olan bir yarışma düzenlemek istedim.İlk kategoride en çok kullandığımız ''Salon''..
Evet herkesin oturma alanı olan ve zamanının 4/1 lik kısmını kaplayan salonumuzda kullandığımız yada kullanmaya kıyamadığımız aksesuarlarımızı yarıştırıyoruz.
Bu bir abajur olabilir,antika bir saat olabilir,bibloo olabilir....Yani bunu siz belirleyeceksiniz.
Öncelikle bana 3 adet kendi çekmiş olduğunuz resmi ve geçmişini yazacaksınız.
Yani nasıl alındığı hediye ise kim tarafından hediye edildiği gb bilgiler vermeniz yeterli olacaktır..
Yarışma tamamen gizli yapıldığından dolayı kişiler bizlerin vereceği numara ile yarışacaklar.Bu yüzden hiç bir şekilde forumda sözü bile geçmemisi rica olunur.Şayet böyle bir şey olduğu taktirde yarışmadan dizkalifiye olmanıza sebep olabilirsiniz.

Ehh haydi bakalım ne duruyoruz..Önce resimliyor sonrada Hemen bana ulaşmak için Şahmaran ne yapıyorsunuz tık tık!!!Yapıp özelime geliyorsunuz...

Yarışmamız:Salonumuzda kullandığımız aksesuar yarışması
Başvuru Başlangıcı:07/09/2012
Başvuru Bitiş:27/09/2012

logomuz.png
2gsoe1e.jpg
logomuz.png

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Hadi herkes salonunda keşfe çıksın da şöyle kalabalık kalabalık kime oy vereceğimizi şaşıralım :1::1:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

zele

Daimi Üye
Tepki
275
Canım şimdi okullar açılıyor,artık tatil dönüşleri var.O yüzden o telaşıda atlatmış olur arkadaşlar.
Rahat rahat yarışırız diye düşünmüştüm-kop

:elif:Aldım şeker-ayse

Senide bekleriz canım benim.
Herkes katılabilir-ayse

anladim da 20 gun cok uzun geldi bana yaaaa :1: ben o kadar bekleyemem heyecanlanirim

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar