Aşk kavuşana kadar mıdır?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
duruma göre değişir eğer anlaşabiliyosa çiftler aşk bitmez ama anlaşmazlık varsa aşk filan kalmaz

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Aşkın ömrü üç yıldır diye kalıplaşmış bir cümle var ama neye göre kime göre söylenmiş bilmiyorum.
Herkeste aynı değildir bence..

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Saygi herseyden önemli, yeterki o ölmesin. :dertli:

H

Hera

Misafir
Bitmiyor eğer anlaşabiliryorsa çifler her zaman bir ortak payda da daha da büyüyor

Tepki
6
ben tam 4 yıl konuştum eşimle son 1 yıldırda evliyiz sonunda evlendik flört ederken çok daha düşkün paçamdan ayrılmıyordu şimdi evliyiz evde durmak istemiyor hep arkadaşlarıyla birlikte dışarda yaptığımız sosyallikler falan kalmadı evlilik çok farklı bişey erkeğe göre değişir aslında onun annesi hep evde komşu akraba ziyaretleri yaparmış benimde öle olmamı istiyor babası annesine nasıl davranıyorsa aynen öle davranmaya başladı tipik ev hanımları kadın toplantıları ve evde olmamı istiyor o sinemalar gezilerden eser kalmadı seviyor fakat heycan bitiyor yani nasılsa cepte o benim otursun evde diyen bir zihniyet benimkisi bu kötüde değil ama flört günlerinden eser kalmıyor ama saygı biterse o zaman tehlikeli heyecan önemli diil çünki benimde ona heyecanım bitti bu kötü anlamına gelmez yanlış anlama

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.549
Sorunun cevabı evet :tskler:sonra daha önemli bir şeye dönüşür sanırım....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar