Dobra Burç Yorumları

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
Vay bacım bu yorumcu bu sefer şiir gibi konuşmuş sana :D

KOÇ BURCU
Yalnız bir gezgindir ve hep öyle kalır, özgürlüğünü her şeyden çok sever.

:tskler:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
KOÇ BURCU
Ne yaparsan yap, yeri dolmaz.

BOĞA BURCU
İstediği zaman yapamayacağı şey yoktur.

İKİZLER BURCU
Onunla kalbini paylaşıyorsan, şanslısın, asla üzmez.

YENGEÇ BURCU
Arkasından çevirmeye çalıştığınız dolapları asla yemez.

ASLAN BURCU
Aşk'ın bişeyi eksik olsaydı onu kesin aslan tamamlardı. Adı aşk'tır çünkü.

BAŞAK BURCU
Manevi değerlerini hiç bişeye değişmez.

TERAZİ BURCU
Makyaj yapmadan da güzel olabilen naturel kadın.

AKREP BURCU
Unuttu sanarsın ama o sineye çekmiştir, burnundan fitil fitil getirir.

YAY BURCU
O'nun yüreğine sahipsen, senden mutlusu olamaz. O mutluluk da para ile satın alınmaz.

OĞLAK BURCU
Delikanlı yüreği vardır, asla yarı yolda bırakmaz. Sevdasını baş üstünde taşır.

KOVA BURCU
Ufak şeylere küsüp, trip atması dışında dünya tatlısı sevgi yumağıdır.

BALIK BURCU
Sıkıntıya gelemez, bu sebeple rahatına düşkündür ve aşksız yapamaz.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
İKİZLER BURCU
Onunla kalbini paylaşıyorsan, şanslısın, asla üzmez.

Dimi ama yaaaaaaa :kayris:
Hiç üzmem ben bacımı :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
KOÇ BURCU
İnsanı gülümseten melek gibidir Koç'lar. Yalnız kanatları sırtında değil kalbindedir.

BOĞA BURCU
inanılmaz bir çekim alanı vardır Boğa'ların, nasıl olduğunu bile farketmeden aşık olur baglanır bi dahada kopamazsınız

İKİZLER BURCU
yalnız sevdiği değer verdiği kişilere kırılır İkizler, dünyanın geri kalanı asla umrunda kalmaz.

YENGEÇ BURCU
Çok özel biridir Yengeç, sıradna insanlar asla onu anlayamaz, farklılığını göremez

ASLAN BURCU
susarak tepkisini gösterir Aslan, ne kadar sessiz kalıyorsa o kadar kırılmıştır karşısındakine.

BAŞAK BURCU
deli bir rüzgar gibidir Başak, esmeye başladımı önünde hiçbir güç engel duramaz.

TERAZİ BURCU
aşık olduğu zaman tatlı bir sersemlik yaşar Terazi, eli ayagına dolaşır geceleri hep onu düşünür.

AKREP BURCU
bir Akrepi anlamak için sadece dinlemek yetmez, sessizliğine ve suskunluğunada dikkat etmeniz gerekir.

YAY BURCU
Mantıkla değil kalbinle çözebilirsin ancak bir Yay'ı.

OĞLAK BURCU
bir kişiye aşık olduysa Oğlak, 1000 kişide ona teklif etse cevabı her zaman hayırdır.

KOVA BURCU
dışarıdan ne kadar soğuk görünsede tanıdıkça daha çok sevilir ve bağlanılır Kova.

BALIK BURCU
Balık'ı tanımak zaman ister. Sakın yaşadığın şeyi yarım bırakma! O zamanı hem kendine, hem balık'a ver.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
İKİZLER BURCU
yalnız sevdiği değer verdiği kişilere kırılır İkizler, dünyanın geri kalanı asla umrunda kalmaz.

nk83

Admin
Tepki
83.577
KOÇ BURCU
İnsanı gülümseten melek gibidir Koç'lar. Yalnız kanatları sırtında değil kalbindedir.

:utandim:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
KOÇ BURCU
En tatlı en cıvıl cıvıl insandır koç insanı. Al onu evde besle, her yere yanında götür. Tam sevilesidir. Canım benim.

BOĞA BURCU
Haklı olduğun zamanlar ölsen de sözünden dönmüyorsun. Bu tamamen kendine olan güveninden kaynaklanıyor. Harikasın.

İKİZLER BURCU
Sana göre kavganın bile bir adabı vardır. Tartışırken seviyeni asla düşürmüyorsu. Deliriyorlar.

YENGEÇ BURCU
Rutin şeyler hiç sana göre değil. Her an bir heyecan arıyorsun. Umarım aşık olursun da heyecanı tersten görürsün.

ASLAN BURCU
Nerede hasta ruhlu insan varsa hepsi seni buluyor. Ama sen o kadar coolsun ki hiçbirini umursamıyorsun. Harikasın.

BAŞAK BURCU
Bir başak her zaman bakımlıdır ve öyle insanlardan hoşlanır. Onun yanına en güzel kokunuzu sürerek gidin.

TERAZİ BURCU
Kendini beğenmiş insanlara tahammül edemiyorsun. Sana göre oksijen israfından başka bir şey değiller. Haklısın.

AKREP BURCU
Akrep sana bir şans verdiği zaman o şansı iyi değerlendirmelisin. Yoksa verdiği gibi geri almasını da bilir.

YAY BURCU
Bu aralar biri senin canın çok sıkılmış, parayı vursan hadi dünya turu yapalım diyeceksin. Deli gibi kaçasın var.

OĞLAK BURCU
Özleyip kendini yiyip bitireceğine bir defa ara da bitsin bu işkence. O da seni özlüyor benden söylemesi.

KOVA BURCU
Arasan telefonu koşarak açacak birisi var fakat inat etmişsin aramıyorsun. Haketmiş arama da çatlasın telefonun başında.

BALIK BURCU
Kedi gibi yorganın altına girip sabah akşam orada takılmak istiyorsun. Ne bu miskinlik? Çık biraz dolaş.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
İKİZLER BURCU
Sana göre kavganın bile bir adabı vardır. Tartışırken seviyeni asla düşürmüyorsun. Deliriyorlar.
:nazo::nazo: çenem yetiyor

nk83

Admin
Tepki
83.577
İKİZLER BURCU
Sana göre kavganın bile bir adabı vardır. Tartışırken seviyeni asla düşürmüyorsun. Deliriyorlar.
:nazo::nazo: çenem yetiyor

Karganın bile adabı var diye okudum dedim yorumcunun ayar yine bozulmuş ama meğerse benim ayarda sorun varmış :kahkaha:

KOÇ BURCU
En tatlı en cıvıl cıvıl insandır koç insanı. Al onu evde besle, her yere yanında götür. Tam sevilesidir. Canım benim.

Kedi miyim ayol ben o kadar da değil zor taşırlar beni oraya buraya :cokkomik: hiç o kadarda uysal değilim fazla sevgi beni kaçırır sev ama belli etme en güzeli :nazo:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
:gulsemmi: Asılıyormu kız bu sana aaa hemen dalagnı deşerim haa
Sinir etmesin beni :gulsemmi::gulsemmi:
Sorma yaa :D

nk83

Admin
Tepki
83.577
:gulsemmi: Asılıyormu kız bu sana aaa hemen dalagnı deşerim haa
Sinir etmesin beni :gulsemmi::gulsemmi:
Sorma yaa :D

Ayyy deş He valla ne o öyle al besle götür gezdir falan valla tersim kötü bir beslerim :cirla: mide fesatından kazımköyü boylar haberi olmaz :kahkaha:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
:ko:ko deşerim hemencik kimdir nedir bulam yorumcuyu
Sen kazım köyle mezar kazısına başka :nazo::nazo:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
KOÇ BURCU
Bir Koça yalan söyleyerek karşısında akıl denemesi yapma! Koç eninde sonunda yalanını yakalar aklını alır sonra!

BOĞA BURCU
Bir Boğanın en iyi yaptığı şey gıcıklıktır... Gıcık olduğu adamı şahane gıcık eder...

İKİZLER BURCU
Kafasına göre yaşar ikizler aklı nereye eserse gönlü nasıl isterse kim ne derse desinler ne isterse düşünsünler!

YENGEÇ BURCU
Dünyada yaşanmadan ölünmemesi gereken bir şey varsa; oda bir Yengecin aşkıdır...

ASLAN BURCU
Göğüs kafesinde yüreğine yakın yürek taşıyan birini arar Aslan... İlk çıkacak engelde yarı yolda bırakıp gidecek birini değil!

BAŞAK BURCU
İçinde akıl olan başa gelen en güzel şeylerden biridir Başak ama her başta akıl yok işte!

TERAZİ BURCU
Söylemediklerinden sonra söylediklerin umurunda değildir bir Terazinin...Tam duymak istediği anda söylemelisin duymak istediklerini!

AKREP BURCU
Gereksiz şeyler söyleyip bir Akrebin canını sıkacaksan seninde hiç lüzumun yok! Çekilebilirsin!

YAY BURCU
Laf sokmaya çalıştığın bir Yaysa o lafı döndürür dolaştırır eninde sonunda sana sokar Yay... Hayatta Laf altında kalmaz!

OĞLAK BURCU
Burnunun dikine yaşar bir Oğlak ve kimsenin burnunu hayatına sokmasından hoşlanmaz!

KOVA BURCU
Bir kova severse bir görüşte sever bir hareket gıcık almasına sebep olabilir... ve bir kez gıcık aldı mı bir daha zor sever...

BALIK BURCU
Bir Balığın uyarılarını dikkate almadığın an onu kaybetmeye başladığın andır çok şey istemez bir Balık ve istiyorsa bir nedeni vardır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar