En son aldığınız makyaj ürünleri nelerdir?(Resimli)

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Oriflame siparişlerimi verdim.:ayna: Bu ay bunları aldım. Daha gelmediler gerçi.

Ayak ve ayakkabılar için sprey deodorant

18651_2.png

Swedish Spa Gece El Bakım Kremi

18484_2.png

ariş ayakkabı spreyini daha önce kullanmışmıydın güzelse bende alıyım

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Canım bu ayki katalogta gördüm bende. Yeni kullanacağım; ama Oriflame'in ayak bakımı serisini kullanıyorum ve çok memnunum:eek:

ok canım anladım bowlinge gidince sıkıyolardı bende orda görmüştüm miss gibi kokuyodu ayaykkabılar heralde öyle bişeydir alınca muhakkak bilgilendir canım

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tamam canım muhakkak bilgilendiririm. Bir gelsin de:kupa:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Makyaj ürünü değil ama yine de paylaşmak istedim kızlar,Flormarın Lip Care dudak koruyucusu

portakallı çok güzel bi kokusu var,dudaklarımı yumuşacık yaptı,tavsiye ederim

Bim den 1,95 aldım,fiyatı da çok uygun-ayse

23ura82.jpg

Ören Bayan

Aktif Üye
Tepki
126
Orıflame'ın ayak ve ayakkabı parfümünü ben de çok beğendim..Şeftali kokuyor ayakkabılar-hmm
Sabunu ve kil maskesini aldım 3 ürün sipariş etmiştim 3ünden de memnun kaldım.Amberin kremini arkadaşım aldı..7 tl ya rımel ,sabun ve vücüt spreyi aldı hepsinden de memnun..
Ben ilk defa geçen ay kullanmaya başladım..%100 bitkisel oluşu,alkol bulunmaması ve ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmemesi beni cezbetti.Umarım hep memnun kalırım..Bu ay dışı yeşil bir rımel var onu sipariş edeceğim.Arkadaş 2 yıldır kullanıyormuş ve çok memnunmuş..Bakalım, gelsin yazarım görüşlerimi..:cak:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Orıflame'ın ayak ve ayakkabı parfümünü ben de çok beğendim..Şeftali kokuyor ayakkabılar-hmm
Sabunu ve kil maskesini aldım 3 ürün sipariş etmiştim 3ünden de memnun kaldım.Amberin kremini arkadaşım aldı..7 tl ya rımel ,sabun ve vücüt spreyi aldı hepsinden de memnun..
Ben ilk defa geçen ay kullanmaya başladım..%100 bitkisel oluşu,alkol bulunmaması ve ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmemesi beni cezbetti.Umarım hep memnun kalırım..Bu ay dışı yeşil bir rımel var onu sipariş edeceğim.Arkadaş 2 yıldır kullanıyormuş ve çok memnunmuş..Bakalım, gelsin yazarım görüşlerimi..:cak:

7 tl ya rımel ,sabun ve vücüt spreyi bunların hepsi 7 tl mi

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Güle güle kullan canım. Bende memnunum ayakkabı spreyinden şeftali kokuyor:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar