Hanımefendi Magazin

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
Flas Flash Flash

Sevgilisiniz ilgisizliğinden bunalıma giren bitter_im magazin gazetecilere ağır demeçler verdi

''bu kadar ilgisizlik canıma yetti diye isyan eden bitter_im aşk meşk dinlemiycem bu gidişle kafamı kızdırmasınlar'' diye sitem etti..

Araştırmalara göre TYH 'DAN yurtdışına bilet aldığı öğrenilen bitterinn ileriki günlerde ne yapacağı merak konusu oldu....

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
resim

Dün gece aldığımız bir habere göre aralarında geçimsizlik olduğu öne sürülen nk ve bitterin sanılanın aksine çok iyi arkadaş olduğu anlaşıldı

İki flaş ismi izlemeye alan muhabirlerimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından ( :kptmya: ) dün nk'nin el yapımı olduğu anlaşılan plakası 41 Bito 606 olan lüks otomobili arkadaşı bitter'e hediye ettiğini ve kendisinin arabayı görünce
resim
çok sevindiği ortaya çıktı

Bitterin hiç vakit kaybetmeden arabaya atlayıp gece boyunca dıptıs sıptıs coşarken oldukça eğlendiği gözden kaçmadı :foto:

Atla kız arabama dörtlülerde yanıyor gidiyozzzzzzz

13b05ef6a8e159cc14fa3719709706e7.gif

Huuuuuhuuu nasılızzzzzzzzzz
sevindirik%20asli.gif
d7655b5e4494c910c6a95b4298611009.gif

1.gif
Son Dakikaaaa
1.gif

Gece coşarken kaza yapan bitterin sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği ortaya çıktı :eek:ky:

_Kafer_015.gif
anaaaammm kaza yaptıkya gız

İlk ziyeretçisinin yine yan komşusu nk olduğu ve daha iyi olup olmadığını öğrenmeden koyun can derdinde kasap et derdinde denecek ölçüde lakayt davranarak "Kız daha yeni çıktı galeriden insan dikkat eder :korkak:" dediği bitterinde bunun üzerine ":gul::gul:Bişi olmadı yaaaa şaka ettim -kop" dediği kulaklara çalındı...

Allahım çatladım gülmekden kıs NK sen varya adamı öldürürsün he nasıl bir başlıkdı o öyle:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:ayyy karnım :kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::gülmekdenensonundabayılansılasmillisi::bayil::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
resim

Dün gece aldığımız bir habere göre aralarında geçimsizlik olduğu öne sürülen nk ve bitterin sanılanın aksine çok iyi arkadaş olduğu anlaşıldı

İki flaş ismi izlemeye alan muhabirlerimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından ( :kptmya: ) dün nk'nin el yapımı olduğu anlaşılan plakası 41 Bito 606 olan lüks otomobili arkadaşı bitter'e hediye ettiğini ve kendisinin arabayı görünce
resim
çok sevindiği ortaya çıktı

Bitterin hiç vakit kaybetmeden arabaya atlayıp gece boyunca dıptıs sıptıs coşarken oldukça eğlendiği gözden kaçmadı :foto:

Atla kız arabama dörtlülerde yanıyor gidiyozzzzzzz

13b05ef6a8e159cc14fa3719709706e7.gif

Huuuuuhuuu nasılızzzzzzzzzz
sevindirik%20asli.gif
d7655b5e4494c910c6a95b4298611009.gif

1.gif
Son Dakikaaaa
1.gif

Gece coşarken kaza yapan bitterin sağlık durumunun iyi olduğu ve evinde dinlendiği ortaya çıktı :eek:ky:

_Kafer_015.gif
anaaaammm kaza yaptıkya gız

İlk ziyeretçisinin yine yan komşusu nk olduğu ve daha iyi olup olmadığını öğrenmeden koyun can derdinde kasap et derdinde denecek ölçüde lakayt davranarak "Kız daha yeni çıktı galeriden insan dikkat eder :korkak:" dediği bitterinde bunun üzerine ":gul::gul:Bişi olmadı yaaaa şaka ettim -kop" dediği kulaklara çalındı...

Kurtulduk paprazilerden:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
Beğendin mi sılam bende koptum valla :kahkaha: :kahkaha:

Bu arada talya aşk olsun ne kötülüğümüzü gördün yahu :tskler: birde kurtulduk diyorsun ben şimdi yarın seni haber yapmazmıyım :kptmya:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Beğenmek ne kelime Nkcım çatladım gülmekden burda kızım sınavına çalışıyor eşim horul horul uyuyo bende adam uyanmasın diye sessiz sessiz güleyim derken daha çok karnım ağırdı
Yap Nkcım yap Talyayı manşetlere taşı haketti haber olmayı:huhuu::huhuu:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
:iyyyy::iyyyy::iyyyy:yandık nk burdaymış

Hee kulağım çınladı bu yüzdenmiş demekki :sinirli:

Yalnız nkcım okadar hukuğumuz var senle yani bir bana böyle afilli araba hediye etmedin:hihh:

Valla sılam bitter evler için bana sürekli kiracı bulup duruyor ondan hediye ettim yoksa benimde yok yani :smileylove:sanada kat aldım şimdide yat alayım :D

İşlerimin yoğunlugu nedeniyle yurt dışına çıkıyorum...:nazo::nazo::nazo:

b-385188-u%C3%A7ak_gif.gif

Ben şimdi senin bir Lost-Tost haberini yapam da gör talya :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar