Hanımefendi Magazin

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Ayyyy sabah sabah cok güldüm ama ben gecen hafta cok alisveris yaptimmmmm:bayil:
Kotami coktan astim esime de hediye alma dedigimde zaten almicam dedi:tskler:
Ben sana hergün hediye alirim askim benim dedi zaten onun varligi benim icin büyük hediye

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Cadı Bitter nolcek:sinirli::sinirli:akşam hediyemi aldım budurumda öyle dellenmeme gerek kalmadıhediye gelmeyeydi o resim neki öyle bir hale girerdimki sen opozu yakaladığın an korkar kaçardın

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
resim

Hanimefendi Magazin

Sabah saatlerinde aldığımız habere göre hanimefendi sitesindeki hummalı hazırlığın sebebinin ünlü üye Sıladayım'ın doğumgünü olmasından kaynaklandığı anlaşıldı.Akşam saatlerinde olması beklenen parti ile alakalı en çarpıcı detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz....

nk83

Admin
Tepki
83.577
Şok şok şook

Ünlülerin akın ettiği Sıladayım'ın doğumgünü partisine girmeyi başaran muhabirimiz Abdülrezzak Ş. ünlülere gece ile ilgili düşüncelerini aldı...

kelly-rowland-gif.gif

Parti organizasyonunun muhteşemliği karşısında dili tutulan Kelly Rowland titreyerek Sıladayım'ın doğumgününü kutlamaya çalışınca ortaya komik görüntüler çıktı

Be....be...beeeen....böyle.....güzel...parti gör-meeeeeeedim.Hee.heee.herşey muuuu.muuuuuhte.şeeeem diiiiii.Do.dooo.doooğum....günün....kut....kutlu....ollll...sun....s....ıııııı.laaaaa.dayım ...oo...ooooh....be :bayil:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.322
Sok, flas, son haber, hic bir yerde yok sadece bizde var.

Azzzzz soooonnnrrrraaaa ........

Partide eglenceyi fazla kaciran bitterin hali.
Ilk ve sadece hanimefendi magazinde :foto:

32543_385320436609_5803371_n.jpg

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Şok şok şook

Ünlülerin akın ettiği Sıladayım'ın doğumgünü partisine girmeyi başaran muhabirimiz Abdülrezzak Ş. ünlülere gece ile ilgili düşüncelerini aldı...

kelly-rowland-gif.gif

Parti organizasyonunun muhteşemliği karşısında dili tutulan Kelly Rowland titreyerek Sıladayım'ın doğumgününü kutlamaya çalışınca ortaya komik görüntüler çıktı

Be....be...beeeen....böyle.....güzel...parti gör-meeeeeeedim.Hee.heee.herşey muuuu.muuuuuhte.şeeeem diiiiii.Do.dooo.doooğum....günün....kut....kutlu....ollll...sun....s....ıııııı.laaaaa.dayım ...oo...ooooh....be :bayil:

Benim bayılanziyide eklesene tabi gülmekten çatlamazsan :ko
hahaahaha koptum hatuna bak ne verdiniz la buna :ko

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Sok, flas, son haber, hic bir yerde yok sadece bizde var.

Azzzzz soooonnnrrrraaaa ........

Partide eglenceyi fazla kaciran bitterin hali.
Ilk ve sadece hanimefendi magazinde :foto:

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/32543_385320436609_5803371_n.jpg[/QUOTE]

Ne hale gelmişim suyum çıktı :ko

nk83

Admin
Tepki
83.577
tumblr_lv9voeBgdU1r60vi2o1_500.gif

Sıladayım'ın evinden sıkıntılı bir şekilde çıkan Beyonce mikrofonlarımıza "Öfff parti işte hiç eğlenmedim çok kötü geçti " dedikten sonra aracına atlayım mekanı terketti....

Şok şok şoook

Abdülrezzak Ş. içeride partinin nabzını tutarken hiç eğlemedim diyen Beyonce'nin görüntülerini böyle deşifre etti bakalım bu haber sonrası Beyonce ne açıklamada bulunacak

Hİç eğlenmedim diyen Beyonce'nin kendini kaybettiği anlar kameralara böyle yansıdı :foto:
beyonce1.gif

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
tumblr_lv9voeBgdU1r60vi2o1_500.gif

Sıladayım'ın evinden sıkıntılı bir şekilde çıkan Beyonce mikrofonlarımıza "Öfff parti işte hiç eğlenmedim çok kötü geçti " dedikten sonra aracına atlayım mekanı terketti....

Şok şok şoook

Abdülrezzak Ş. içeride partinin nabzını tutarken hiç eğlemedim diyen Beyonce'nin görüntülerini böyle deşifre etti bakalım bu haber sonrası Beyonce ne açıklamada bulunacak

Hİç eğlenmedim diyen Beyonce'nin kendini kaybettiği anlar kameralara böyle yansıdı :foto:
beyonce1.gif

Bol eglenceli olunca böyle oluyor demek.

o anlarda olcaktın sadiyem biz nk'yle gülme krizlerine girdik :ko

nk83

Admin
Tepki
83.577
nikki-huh-gif.gif

Nicki Minaj : Hmmm Sıladayım arkadaşımı kutluyorum hmm bu özel günde sahne almaya geldim hmm ama hazırlanırken fazla vakit kaybedince yerime Ajda Pekkan'ı çıkartmışlar ama olsun yinede çok eğlendim hmmm nice mutlu senelere canıııım :ask:

nk83

Admin
Tepki
83.577
Ben hala gülüyorum :ko kız bitter yeminle sırtıma ağrılar girdi akşam kulaklarını çınlatıp durucam

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
nikki-huh-gif.gif

Nicki Minaj : Hmmm Sıladayım arkadaşımı kutluyorum hmm bu özel günde sahne almaya geldim hmm ama hazırlanırken fazla vakit kaybedince yerime Ajda Pekkan'ı çıkartmışlar ama olsun yinede çok eğlendim hmmm nice mutlu senelere canıııım :ask:
hmmm hmmm koptummmm :ko
Teşekkürler bacım kısmet işte :kptmya:
Ben hala gülüyorum :ko kız bitter yeminle sırtıma ağrılar girdi akşam kulaklarını çınlatıp durucam

:ko ben az önce wc girdim orda bile gülcem diye düşiyidim :ko

nk83

Admin
Tepki
83.577
Barney Stinson : Parti Mümkün olup imkansızı çağrıştıran bir birleşimdi yani mümkansızdı Artık hiç bir parti beni eğlendirmeyecek zirvede bırakıyorum hoşcakal parti güzelleri....
barney-shoots-himself-o.gif

@bitter_im

nk83

Admin
Tepki
83.577
807.gif

Bill Cosby : Harikaaaaydı ama neden davetli değildim anlamadım evden müzik seslerine kafamı sallayarak eşlik etmeye çalıştım gönlüm komşum Sıladayım'laydı nice güzel yaşlara

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar