Hanımefendi Magazin

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Yetisinnnn oldurecekler benii:ne:leo oglim benim tarafimda misin onlarin mi belli oolmiy:sinirli:cekulunn uzerimdenn şişgolarr ezildimm:bitter:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Leo cok agirlik vardi uzerimde bi an senin de uzerime cullandigini sa:ates:yndim:ates:bitter sisgosuymuss:ne:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Anaaam yetişin adam dövüyorlar :ko
:ko:ko boğacaktım akşam gızı :D
Bu kuzey beni ekşınlı yaptı seyrede seyrede aynı ona çektim :D dua etsin su dolu küvette boğmadım
Lanet olsun yine magazine düştük :kayris:
Vah vah supime :ko
:ko
Yetisinnnn oldurecekler benii:ne:leo oglim benim tarafimda misin onlarin mi belli oolmiy:sinirli:cekulunn uzerimdenn şişgolarr ezildimm:bitter:
öldürcem seni kız zilli :D porotesto neymiş icat çıkarmayın siteye
Sana yardım eden benim :ne:
Seninleyim :kayris:
tutmasaydın beni ümüğnü sıktıydım :ko
Leo cok agirlik vardi uzerimde bi an senin de uzerime cullandigini sa:ates:yndim:ates:bitter sisgosuymuss:ne:
:D hahaha
Neyse bu seferlik bir şey demiyorum :ko
:D
Senden ötürü mü benden ötürü mü gibi elşınlar var sitede yaşasıın :ko:ko

:ko ekşın çok şükür :D gündemdende heç düşmüyoruz çok şükür :kahkaha:

Ahraz

Daimi Üye
Tepki
2.294
Ulan bitterrr:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:
Ekşın istiyoruzzzz:protesto::protesto::protesto:
İsyanlarımızın bu kadar çabuk söneceğini mi sandın zottirik:protesto::protesto:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
Resimli ispatı var her an haber yapabilir artık rüşvet mi veriyon ne yapıyon hallet yoksa gündeme bomba gibi düşeceksin :kahkaha:

nk83

Admin
Tepki
83.577
th_Smiley_Camera.gif

Hanımefendi Magazin - Haftalık olaylar

9 Haziran'da doğumgününü olan bitter_im kendisine yapılan sürpriz partide çoşarken evindeki eğlenceye katılan arkadaşları da eğlencenin dibine vurdu...

Partiden ilk izlenimler azzzzz sonra

nk83

Admin
Tepki
83.577
th_Smiley_Camera.gif

tumblr_lqpwu2Jo7R1r02917o1_500.gif

Dostlarının haftalar öncesinden hazırlıklarına başladığı doğumgünü organizasyonu
bitter_im'in siteye muhteşem girişi ile start aldı
tumblr_mkwagvf1W61s9mdivo1_500.gif

ÖnceBitter_im sitemizin tatlı cadısı doğumgünün kutlu olsun tatlişkom.... konusunda tebrikleri kabul eden bitter günün ilerleyen saatlerinde Hanımefendi Konutları - bitter_im - Daire A4teki dairesinde adeta kendinden geçerek eğlenmeye başladı...

hareketli-komik-gifler-5.gif

Muhabir : Abdülrezzak Ş.

Şok şok şooook!

tumblr_lm2be09FUW1qi5mkeo1_500.gif

Bitter'in ara sıra taktığı ilginç gözlüklerini gören davetliler günün bu saatinde neden gözlük taktığı konusunda şaşırırken bitter onları dikkatle izleyip gülümsüyordu
resim

Bunun nedenini araştıran muhabirimiz Abdülrezzak Ş. yanına gidip neden gözlük taktığını sorduğunda bitter'in kendisine dönerek baktıktan hemen sonra "İğrenç ulee :ayk:" diyerek çığlık atıp gözlüğünü çıkarttıktan sonra bir daha görüş alanına girmemesi söyleyip tepelediği muhabirimiz neyseki olayı hafif sıyrıklarla atladı...

Bitter'in gözlüklerinin akibeti sonradan anlaşıldı.Partinin ilerleyen dakikalarında yaptığı açıklama ile gün yüzüne çıkmış oldu...

" Partime gelen irkekleri çıplak görecem hevesiyle @ferah ablamın aldığı gözlükleri taktım :ko"

Hanımefendi Magazin

@bitter_im

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar