Karbonatla hamilelik testi

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
nasıl bi köpürme oluyo ki baya bi köpürüyo mu yoksa hafif bi köpürmemi hani asitli bişi köpürür ya o kadar yğun mu55:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.922
Son 6 aydır testler bana çalışıyo :ne:
Bundan sonra once karbonat sonra test :ne:
Yok oyle köpürmeyen karbonat zamanında test alıp da iyiyce once heves sonra husran olmak :ne:

özelemel

Yeni Üye
Tepki
1
meraba kızlar aranıza yeni geldim 3 aylık evliyim ilk günden beri korunmadan devam ediyoruz hemen bebek istiyoruz ama malesef yok doktora gitsemmi acaba :acep:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
meraba kızlar aranıza yeni geldim 3 aylık evliyim ilk günden beri korunmadan devam ediyoruz hemen bebek istiyoruz ama malesef yok doktora gitsemmi acaba :acep:

Canım aramıza hoşgeldin öncelikle 3 aylık dönem benim bildiğim kısa bir süre dr şuan gerekmiyor eğer yanlış bilmiyorsam en az 1 senelik evli olmak lazım 1 sene zarfında olmassa doktor müdahale ediyor diye biliyorum olur kafana takma:huhuu:

özelemel

Yeni Üye
Tepki
1
ama sıkıntı yaptığım mevzu bu 2. evliliğim daha önceki evliliğim 5 sene sürdü ve problemli bi evliliğimiz olduğu için ben bebek istemedim ve kendi yöntemlerimizle korunduk şimdi acaba ondna mı kalmıyor diye korkuyorum.doğum kontrol hapı falan kesinlikle kullanmadım

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323

hayırlı olsun canım.
bence doktora bir git
düzenli kontrol iyi oluyor zaten.
bazı vitaminlere başlaman da iyi oluyor hamilelikten önce.
mesela folik asit

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
ama sıkıntı yaptığım mevzu bu 2. evliliğim daha önceki evliliğim 5 sene sürdü ve problemli bi evliliğimiz olduğu için ben bebek istemedim ve kendi yöntemlerimizle korunduk şimdi acaba ondna mı kalmıyor diye korkuyorum.doğum kontrol hapı falan kesinlikle kullanmadım

Durum bu şekilde ise canım o zaman zaman kaybetme dr git :huhuu:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.922
İkidir karbonatın dibe çöküşünü izlerken bu gun köpürdü :ne:
Bu duruma göre yarın doktora gidip karbonat köpürdü bir de sen kanıma bak da bana bi müjde ver desem garipser mi doktor :ne:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.922
Neden?
Kac yasindasin
Hic hamilelik gecirdin mi
Pes edilmeyecek kadar guzel bir amacin var aslinda

Üzülüyoruz olmadığında her seferinde.En çok da kızım üzülüyor ki bu bebeği en çok o istiyor.
35 yaşındayım bir kızım var 15 yaşında ve şimdilerde onu biz ölünce yalnız kalma korkusu sardı.
Daha gecen yıla kadar rutin kontrollerde doktor bana hep vücudumun bana gebeliğe hazır sinyali verdiğini söylerdi.Ne hikmetse biz bebek için niyetlendik tüm sinyaller kesildi:ne:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Üzülüyoruz olmadığında her seferinde.En çok da kızım üzülüyor ki bu bebeği en çok o istiyor.
35 yaşındayım bir kızım var 15 yaşında ve şimdilerde onu biz ölünce yalnız kalma korkusu sardı.
Daha gecen yıla kadar rutin kontrollerde doktor bana hep vücudumun bana gebeliğe hazır sinyali verdiğini söylerdi.Ne hikmetse biz bebek için niyetlendik tüm sinyaller kesildi:ne:

Ayni yastayiz. Tum sinyaller kesildi mi diyorsun gercekten:-\
Daha genciz ya. Etrafim 38 ve 39 yasinda hamileler ve anne olanlarla dolu. Israrla devam canim.
Bu arada yumurtlama arttirici bi ilac falan kullanirsin belki.zaten duzenli olarak dr.a gidiyormussun.
Calisiyormusun ev hanimi mi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar