Neden hep acim???

S

Saffarri

Misafir
Ya arkadaslar son gunlerde karnim hep ac))) yemek yiyorum daha bir saat gecmiyor yine aclik hissediyorum. 51 kiloyum.Simdi bi kase corba yedim ama buyuk kase.Ekmek yedim,konserve misir yedim,sarimsak yedim ama hala acim?? bu neden olabilir?bi hastalik belirtisi olabilir mi??

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.322
Hastalik belirtisi olabilir mi ki böyle birsey, bilemedim? :dusun:

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.685
olabilir belki ya bence saffari sen bi psikoloğa görün geçende tedirgin olduğun şeylerden bahsetmiştin yaaa bağlantılı şeyler olabilir diye düşünüyorum gitsene bi

OP
S

Saffarri

Misafir
olabilir belki ya bence saffari sen bi psikoloğa görün geçende tedirgin olduğun şeylerden bahsetmiştin yaaa bağlantılı şeyler olabilir diye düşünüyorum gitsene bi

son zamanlarda sikintim var.Bazi sepeblerden dolayi kocamla ayriyiz.Ayrilmadik ama. Belki mutlu olmadigim icin ve skldgm icin de olabilir mi?? Dua edin nolur,artik bitsin bu sknti

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.685
son zamanlarda sikintim var.Bazi sepeblerden dolayi kocamla ayriyiz.Ayrilmadik ama. Belki mutlu olmadigim icin ve skldgm icin de olabilir mi?? Dua edin nolur,artik bitsin bu sknti

biraz önce dediğim gibi sen psikoloğa görün kötü bir durum değil psikoloğa gitmek belki rahatlarsın birazcık

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.685
bak gerçekten rahatlarsın kimseye anlatamadıklarını bütün sıkıntılarını anlatırsın bir bir

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.685
sen etrafındakilere bakarsan psikoloğa gittiğin için seni deli de ederler merak etme türk milleti böyle psikolg olayını kabullenemeyen bir milletiz hala ....boşver git dr kimseyede söylemek zorunda değilsin istanbuldaysan çapanın dr iyidir

OP
S

Saffarri

Misafir
evet deli denilmesinden korkuyorum zaten-kizgin ins giderim. ilgin icin cok tesekkur ederim canimm-hmm

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.685
boşver desinler evet deliyim de sende:kayris::kayris:ya söyleme gittiğini ala ala söylemek zorunda değilsinki sen kendi sağlığına bak

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
öncelikle geçmiş olsun bu yeme ne kadar süredir var bilmiyorum ama çok uzun zamandır böyle aşırı yediğin halde zayıfsan bir sağlık sorunun olabilir (parazit vs...) ama psikolojik olarakta olabilir bence ilk önce dr görün sağlık problemin olup olmadığına bakılsın herşey yolundaysa onlar seni yönlendirirler canım

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence de bi psikoloğa git canım sen o sana daha güzel bi fikirler verir yardımcı olur...kendimden yola çıkarsam mesela ben adet olacağım zamanlar hiç doymuyorum sanki senin de öyle olabilir mi

OP
S

Saffarri

Misafir
öncelikle geçmiş olsun bu yeme ne kadar süredir var bilmiyorum ama çok uzun zamandır böyle aşırı yediğin halde zayıfsan bir sağlık sorunun olabilir (parazit vs...) ama psikolojik olarakta olabilir bence ilk önce dr görün sağlık problemin olup olmadığına bakılsın herşey yolundaysa onlar seni yönlendirirler canım

son zamanlarda iste oldu. parazit konusuna takildim:iyyyy: belkide parazit var bende. hic kilo almiyorum. hamileyken 62 kiloydum.dogumdan sonra 52ye dustum.ve hala 52 kiloyum. hic diyet miyet yapmadim oysaa

OP
S

Saffarri

Misafir
bence de bi psikoloğa git canım sen o sana daha güzel bi fikirler verir yardımcı olur...kendimden yola çıkarsam mesela ben adet olacağım zamanlar hiç doymuyorum sanki senin de öyle olabilir mi

yeni gecti adetim.ondan dolayi degil yani:sim3:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
son zamanlarda iste oldu. parazit konusuna takildim:iyyyy: belkide parazit var bende. hic kilo almiyorum. hamileyken 62 kiloydum.dogumdan sonra 52ye dustum.ve hala 52 kiloyum. hic diyet miyet yapmadim oysaa

başka bu hastalığın şikayetleri varsa bi görün canım zaten belirtiye göre ilaç verir sadece mesela uyurken salya gelmesi makatta kaşıntı burun kaşıntısı ve kilo alamama vs... başlıca belirtileri ben oğlum için gitmiştim tedbir amaçlı kontil verdi istersen eczaneye danış çünkü hiç bir zararı yokmuş oğlumda var yok farketmez dedi dr ve hemen yazdı ilacı

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim bencede pisikolojik kendimden biliyorum:dertli:
mutlu olunca hic yiyemiyorum ben sikintili oluncada doymak nedir bilmiyorum her insanda ayri sanirim:dertli:
birde ben regli olacagim zaman öyle oluyorum bir hafta kadar sonra geciyor

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
valla bende hep açım sürekli bişeylar yemek istiyorum.
ağzım hiç boş durmasın istyorum
bu ne ki acaba:catalbicak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar