Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

Sizce sanal alemde Dostluk olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    64

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.496
hayır ıstısnalar kaıdeyı bozmaz beren bırsam nesrınabla fındık ve dıger arkadaslar va rama genelde cıkmaz yasadım defalarca:(

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.322
Olabilir diye düsünüyorum, Karsindaki insanda samimi ise neden olmasin. :eek:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
tabikide olur buna en güzel örnek hanım efendi üyeleri iyiki varsın hanım efendi sitesi iyiki varsınız arkadaşlar sizleri çoooooooooook seviyorum:hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

P

pure life

Misafir
sanal dünyadan evlilkler olablyorsa dostlklar da arkdşlklarda gayet raht olablr bence

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Olur niye olmasın eskiden mektuplaşarak tanışanlardan daha şanslısınız

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
bencede olur niye olmasın bazen insan derdini sıkıntısını böyle ortamlarda daha rahat paylaşbiliyor ama en yakınındakine yada güvenilr olduğunu düşündüğü bir arkadaşıyla paylaşsa gün geliyor yüzüne vuruluyor her şey yada arkasından kulisler dönüyor tabiki herşey insanın vicdanına kalmış yalan yanlış hayatlar hikayeler insana ne kazandırırki bence kul hakkına girmekten başkaki onun vebali daha büyük ben kendi adıma konuşacak olursam gerçekten dürüst davranmaya her şeyi samimiyetle cevaplamaya çalışıyorum çünki gerçek hayattada öyleyim ve bunun içinde ben kendimle gurur duyuyorum-alkis

Tepki
60
Olur olmasına da,ne bileyim sanal yoldan evliliklerin de bir çoğunun hezimetle sonuçlandığını gördükçe dost da olunamayacağını düşünmeye başladım.Çünkü çok insan gerçek kişiliğiyle değil burada..

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
evet olur ama hep bi endişe olur başka sitelerde bu endişeyi yaşadım kızımın yüzünden kiminle yazışsa hep bir korku oldu içimde onun yüzünden alıştım öğrendim bilgisayarı gerçi tam öğrenmiş sayılmam kiminle yazışıyor nasıl insanlar bide ben müge anlıyıda izliyorum anlayın durumumu kıza kan kusturuyorum kimseye güvenme çok samimi olma evet dost olunur ama işte burayı çok samimi buluyorum bi benim cadıyı kandırsam oda üye olsa buraya çok rahat edecem:findikim:

purelove

Aktif Üye
Tepki
114
elbette olur ben sanalda tanıstıgım bı arkdsm var ısmı secıl cnm bnm ya cok ıı arkds oldk onunla dostum kardesm herseym o benım... -hmm daa ankaralardan ıstanbula geldı nısanım ıcın hep ynmdaydı kuzenlerm ble ole ılgılenmedı benmle onun kdr o hrseym bnm ıyıkı war bu sene yıllık ızın bıle kullanmadı nisanda düğün zamanımda bana yardmcı olmak ıcn yanıma glcek 1hfta boyunca bıtane o yaaa sırf bnm ıcn ızne ckmadıı

misti

Aktif Üye
Tepki
134
Sanal dostluk olur hemde bazen gercekten hani derler ya 4*4 karakterde insanlar diye esimin gercekten arkadasları oldu oyle fakat eşimin bir lafı var eger konustugun kişi bana mi güvenmiyon yok kırıldım yani bole her hangi birşeyden alıngan davranma şeklinde hareketler ediyosa anında muhabbeti kesecen der

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar