Yarışmamız Ne Olsun?

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet kızlar genel olarak bayanlara hitap edicek bir yarışma olucağı kesinleşti.
Bu akşam yarışmamızın ne olucağı konusunda netlik kazanır ve duyurumuzu yaparız.
Tüm arkadaşlarımın katılacağı çok kokoş bir yarışma olması dileklerimle:kupa:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
daha önce yapildimi bilmiyorum, taki yarismasi olabilir, yani taki seti yada bir kolye gibi olabilir

Daha önce böyle bir yarışma olmadı canım ama takıları kendimiz yapıp o şekilde mi yarışacağız yoksa hazır takılarımızı yarıştıracağız anlayamadım da ben:durbun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet kızlar yarışma kategorilerini belirledim
Öncelikle biz süslü hanımlara ait yarışmalar olacak.
Sonrasında evlerimizdeki aksesuar,odalar..gb yarışmalar olacak.
En sona el emeklerimiz kategorileri açacağım..Örgü,dantel 2 kategori şeklinde yarışmalar düzenlemek istiyorum.

Evet ilk kategori bizlere ait olacağından şimdilik tüyo biz bayanlara özel olacağından... heyecanınızı yarına saklayın bakalım:uc::1:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhaba canlarım.
Yeni yarışmamızın başlamasını sizlerde benim kadar heyecanla bekliyordunuz ancak annemin ve babamın israrlarına dayanamayarak Perşembe günü yanlarına gideceğim.Onlarıda inanılmaz özlemiştim....Ben mantıklı olarak dönüşümde yeni yarışmamızın başlamasını daha sağlıklı olacağı için biraz daha yarışmamız için sizlerden müsade istiyorum.
Anlayışınız için teşekkür ederim 15günün sonunda çok çekişmeli yarışmamız ile sizlerle olacağım.
Görüşmek üzere,sevgiler:heyo:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
evett benden öneriler
1-en güzel perde modeli yarışması
2-en güzel kahve sunumu yarışması
3-en güzel oturma odası yarışması
4-kim müsrif yarışması- bunda yarışmacılar belli olacak kim bu güne kadar kaç kez telefon değiştirmiş onu yazacak sitenin müsrifi belli olacak böylelikle.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Felim yarışmalar iyi gibi ama ben katılamam heralde ev benim deil çünkü baba evim pekte beğenmiyorum ama katılım olsun diye eklemede bulunurum :huhuu:

özlem dolu mektup yapmıştık, birde nefret dolu mektup yapsak aslında herkesin nefret ettiği birşey vardır diye düşündüm :tskler:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Dimi ama sitedekilerdende katılım çok olur diye düşünüyorum :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar