Yeee❤️Dengele‍❤️Zayıflaa❤️

Tepki
1.256
Ben son meseleden sonrası herkesi takip etmeyi bıraktım
Kk da ki nickimi üyeliğimi saklama sebebim ise eski es ailesinden üye olanlar var ve dayımın hanımi orada üye olduğu içindi üyelikleri aktifmi nickleri ne onu bilmiyorum
Sağolun.eger burayı da okurlarsa ifşa olacağım
Bir insan size birşeyleri sormuyorsa sizde ona insana sormayın bir insan sizin hayatınızı özlük haklarınızı gizlilik haklarınızı ihlal.etmiyorsa sizde etmeyin merak ettim ondan baktım demek ayrı tek tek bilgi toplamak ayrı şey özelden yazabilirdiniz demi
Sen misin vs diye
Bende eğer istersem cevap verirdim
Kaç gündür duyduğum.kaygiyi endişeyi döktüğüm gözyaşını tahmin edemezsiniz
Sırf söylemedim diye ruh hastası yalancı ilan edildim en azından nickimi yazmasaydiniz ne kaybederdiniz
Lütfen Allah inancınız varsa benim hakkımda konuşmayı yok takip ediyor vs yazmayı bırakın kaç gündür.hjc bakmadım inanın
Rabbim hepinize gönlünüz gibi ömürler nasip etsin
Elif Eylül e hakkım değil kul hakkı sadece bir insanın malını elinden almak vs değildir neyse selametle

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.880
Ben son meseleden sonrası herkesi takip etmeyi bıraktım
Kk da ki nickimi üyeliğimi saklama sebebim ise eski es ailesinden ve dayımın hanımi orada üye olduğu içindi
Sağolun.eger burayı da okurlarsa ifşa olacağım
Bir insan size birşeyleri sormuyorsa sizde ona insana sormayın bir insan sizin hayatınızı özlük haklarınızı gizlilik haklarınızı ihlal.etmiyorsa sizde etmeyin merak ettim ondan baktım demek ayrı tek tek bilgi toplamak ayrı şey özelden yazabilirdiniz demi
Sen misin vs diye
Bende eğer istersem cevap verirdim
Kaç gündür duyduğum.kaygiyi endişeyi döktüğüm gözyaşını tahmin edemezsiniz
Sırf söylemedim diye ruh hastası yalancı ilan edildim en azından nickimi yazmasaydiniz ne kaybederdiniz
Lütfen Allah inancınız varsa benim hakkımda konuşmayı yok takip ediyor vs yazmayı bırakın kaç gündür.hjc bakmadım inanın
Rabbim hepinize gönlünüz gibi ömürler nasip etsin
Elif Eylül e hakkım değil kul hakkı sadece bir insanın malını elinden almak vs değildir neyse selametle
Şu var ki nick var kimse sizi tanımaz ama anlatıklarınızdan zaten anlaşılırsınız eğer ki tanıdık varsa
İfşa için düşünseydiniz hiç bir yerde bunu anlatmamanız gerekirdi
Özel mesela diyip yazmayabilirdiniz, biz sorduk söylediniz diğer yerde bilmeyiz biz ne anlattınız neden anlattınız

Kimse hakkınızda konuşmuyor ki

Ne takibi onu anlamadım

Tepki
1.256
Şu var ki nick var kimse sizi tanımaz ama anlatıklarınızdan zaten anlaşılırsınız eğer ki tanıdık varsa
Özel mesela diyip yazmayabilirdiniz, biz sorduk söylediniz diğer yerde bilmeyiz biz ne anlattınız neden anlattınız

Ne takibi onu anlamadım
Tamam siz haklısınız
Özür dilerim gerçekten
Ben ne desem hatalı yanlış olan benim
Şimdi misal bjr arkadas burayı yazmayı bıraktı ( ben gerçekten giremedim istediğim hâlde şifremi unuttum)
Bende iş guzarlik yapıp oraya da baksam tek tek mesajları vs araştırmam
Gelip buraya yazsam sen orada da üyeymişsin niye sakladin vs desem nasıl olur du

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.596

Ne takibi onu anlamadım
@Çikocan nick degisince bizi takip etmeye başladi,arkadaş üstüne alinası varmış ahaha,ispatli gösterebiliriz

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.596
Screenshot_20240812-235204_Opera.jpg

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.880
Vallahi billlahi takip etmedim yemin ederim