Hanımefendi Magazin

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
Flas Flash Flash

Sevgilisiniz ilgisizliğinden bunalıma giren bitter_im magazin gazetecilere ağır demeçler verdi

''bu kadar ilgisizlik canıma yetti diye isyan eden bitter_im aşk meşk dinlemiycem bu gidişle kafamı kızdırmasınlar'' diye sitem etti..

Araştırmalara göre TYH 'DAN yurtdışına bilet aldığı öğrenilen bitterinn ileriki günlerde ne yapacağı merak konusu oldu....

Yeni enişte takacam koluma ne yapacam canısı :kahkaha::kahkaha:

Ayyyy sılam araban cok seksü üstündeki hatun ayrı bi seksü :kahkaha:
Talyam komedi haber olmuşsun yalnız ayyy yorumları okurkan gülme krizi geçirdim :kahkaha::kahkaha: kalp ritmimi bozuyonuz nan siz :kahkaha: gülmekten öldürceğniz bigün allahımmmmm yaa :kahkaha:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
132275088990589.jpg

1.gif
Flaş flaş flaş
1.gif

Uçağında sorun çıkınca acil inişe geçmek isteyen 80 yaşındaki miyop pilot otoyol yerine bir ağacın tepesine indi.

Uçakta forum dünyasının tanınmış ismi talya'nında olduğu haber alan muhabirlerimiz olay yerine geldiklerinde cep telefonları ile hatıra fotoğrafı çektirmek için yarışa giren vatandaşlar yüzünden zor anlar yaşadı

292389-3-4-54e24.jpg

Ağaçta talya gören masum vatadaşlar

Uçakta forum dünyasınca tanınan talya'nın da olduğu haberini alan muhabirlerimiz kendisi ile konuşmayı başardı"İşlerimin yoğunlugu nedeniyle yurt dışına çıkıyordum.Nasıl oldu anlamadım çok mağdurum mağdurumda mağdurum..." diyen talya'nın uçağın ağaca çarptığı anki fotoğrafınıda ele geçirdik...
resim

Ayy miyop pilot yaktın beniii:nazo::nazo:Ama halkın ilgisi gerçekten büyüktü ne çıkış yapmışım ben sitede ünlü olmak çok zor iş... Kızlar nerdeyse adınızı unutuyordum:kahkaha::kahkaha:

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606
11utu_masasinda_kadin-201x300.jpg

repassage0.gif

Çılgın kadın ütü masası ile sörf yaparken objektiflerimize yakalandı :foto:

Hanımefendi Konutlarında çatı katı Daire 20'de oturan sıladayım adlı çılgın ev hanımı dağ gibi biriken ütülerini bitirdikten sonra ütü masasına çıkarak sevinç nidaları atarken karşı apartmandan kendisini görüntüleyen komşusunu farketmemiş olacak ki amatör kameralara böyle ilginç bir pozla yakalandı.

Hanımefendi Magazin

:sevindirikasli::sevindirikasli::nazo::nazo::nazo:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

repassage0.gif

Hanımefendi Konutlarında çatı katı Daire 20'de oturan sıladayım adlı çılgın ev hanımı dağ gibi biriken ütülerini bitirdikten sonra ütü masasına çıkarak sevinç nidaları atarken karşı apartmandan kendisini görüntüleyen komşusunu farketmemiş olacak ki amatör kameralara böyle ilginç bir pozla yakalandı.

Hanımefendi Magazin

Tamameeeeeeen asparagas haber gacılar inanmayın ben bu kadar yaşlımıyım yahuuuuu burdan pay biçin:cokkomik::cokkomik::cokkomik::cokkomik:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.577
Ya ne asparagası sen aşağıdaki mesajda ütü yapıyorum demedin mi karşı komşu basmış masanın üstündeyken işte :kptmya:

Bak bakalım canım neler var neler yok sen bişi bulursun yine canniiiiimbende ne marifetli hatunum he hem siteye bakıyorum hemde ütülerimle boğuşuyorum:cilgindans::cilgindans::cilgindans::cilgindans:

:cokkomik::cokkomik:

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

repassage0.gif

Hanımefendi Magazin

hoho sılama bak o ne hal uçmuş çılgın seni:1::nazo::nazo:

nk83

Admin
Tepki
83.577
Sılama yeni haber :D

repassage0.gif

Hanımefendi Magazin

utu-yapma.jpg

Dün saat 15:57 sularında yayınldığımız "Çılgın kadın ütü masası ile sörf yaparken objektiflerimize yakalandı " haberi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sıladayım adlı apartman sakininin ütüye başlamadan önceki halini sosyal medyada paylaştığı haberini alan magazin muhabirimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından'ın yaptığı araştırma sonucunda önceki fotoğrafın photoshoplu olduğunu ortaya çıkardı..

Hanımefendi Magazin

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513

utu-yapma.jpg

Dün saat 15:57 sularında yayınldığımız "Çılgın kadın ütü masası ile sörf yaparken objektiflerimize yakalandı " haberi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Sıladayım adlı apartman sakininin ütüye başlamadan önceki halini sosyal medyada paylaştığı haberini alan magazin muhabirimiz Abdülrezzak Şenşakrakoğullarından'ın yaptığı araştırma sonucunda önceki fotoğrafın photoshoplu olduğunu ortaya çıkardı..

Hanımefendi Magazin

-kopNk cim iyi toparladın poza bak ne kadar gzüel ütü yapıyor yaw:eek:pucuk:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

utu-yapma.jpg

Hanımefendi Magazin

Kız bunu nasıl buldun yaaa ben buresmi paylaşırken Abdulrezzakı engellemişdim yaaa

Sana bir haber verimmi kendi elimle kendi haberimi yapıyom bak bu Abdulrezzak varya:kahkaha:benim yıllarönce kılığına girdiğim bir tiplemenin adıydı kaynımların geldiği bir yaz günü görümcekler kaynımın kızı ve ben görümcem ve kaynımın kızı biri banu alkan oldu biri oya aydoğan bende abdulrezzak olmuşdum sunucu olarak onları sahneye dvet ediyordum gırgır hat safhadaydı millet gülmekden yerlere yatmışdı:kahkaha:sen benim o tipdeki halimi göreydin o pc nin başında nehale gelirdin allah bilir :kahkaha::kahakaha:sen Abdulrezzak dedikce benim aklıma ogünler geliyo

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

utu-yapma.jpg

Hanımefendi Magazin

hoho sılama bak o ne hal uçmuş çılgın seni:1::nazo::nazo:

O sörfün peşine taktıklarımdanmısıııııııın takmadıklarımdanmısın

nk83

Admin
Tepki
83.577
Kız bunu nasıl buldun yaaa ben buresmi paylaşırken Abdulrezzakı engellemişdim yaaa

Sana bir haber verimmi kendi elimle kendi haberimi yapıyom bak bu Abdulrezzak varya:kahkaha:benim yıllarönce kılığına girdiğim bir tiplemenin adıydı kaynımların geldiği bir yaz günü görümcekler kaynımın kızı ve ben görümcem ve kaynımın kızı biri banu alkan oldu biri oya aydoğan bende abdulrezzak olmuşdum sunucu olarak onları sahneye dvet ediyordum gırgır hat safhadaydı millet gülmekden yerlere yatmışdı:kahkaha:sen benim o tipdeki halimi göreydin o pc nin başında nehale gelirdin allah bilir :kahkaha::kahakaha:sen dedikce benim aklıma ogünler geliyo

attachment.php

Bizim paparazzi Abdulrezzak senmisin yoksa sılam :kptmya:

Ekli dosyalar

• kadin-kiligina-girmis-super-komik-adam-fotografi.jpg
    kadin-kiligina-girmis-super-komik-adam-fotografi.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 57

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yavrum benim bu Abdurrezak neki ıı cıks canım ben bu kaaa güzel değildim Abdurrezzak didiğin şöyle kaytan bıyıklı yanağında küçük hüsam gibi koca bi beni vardı seni eklediğin abdurrezzak hiç bişiyi benzemiyo sen o haber kaynaklarını değiştir iyisimi:nazo::nazo::nazo:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar