Hanımefendi Magazin

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Sen Talyaysan bende adıyla şanıyla Sılayım :sılakonda::sılakonda:adıma kırbaçlı smilleyler bile yapılmış Sıla heheheeyyyyt:sılakonda::sılakonda:sen merak etme Aslım yazmak istiyeydi yinede yazardı nekadar vakti olmasada niye yazmadı çünkü beni biliyi:sılakonda::sılakonda:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.335
ben geldim :D

talya ablam sila ablam dogru diyo bilerek yazmadim ben sila ablamla ugrasma hakkimi hamileyken cok iyi kullandim hamileyim diye ses cikartmiyodu ama!....
sonrasinda canimi cikardi sutluyum dedim organik inek buldu canimi cikarmaya devam etti o yuzden agzimin payini aldim ben :D kenardan kenardan nk'yla bitterde isin icinde oldugu zamanlarda birazcik ugrasir cekilirim ;D nmaksat gumburtuye tek basina gitmemek nk'mla bitterime de destek cikmak :D

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
attachment.php

Bizim paparazzi Abdulrezzak senmisin yoksa sılam :kptmya:

annnecim bu nee:korkak:yeni gördüm bakakaldım

gokyuzu

Daimi Üye
Tepki
7.606

talya ablam sila ablam dogru diyo bilerek yazmadim ben sila ablamla ugrasma hakkimi hamileyken cok iyi kullandim hamileyim diye ses cikartmiyodu ama!....
sonrasinda canimi cikardi sutluyum dedim organik inek buldu canimi cikarmaya devam etti o yuzden agzimin payini aldim ben :D kenardan kenardan nk'yla bitterde isin icinde oldugu zamanlarda birazcik ugrasir cekilirim ;D nmaksat gumburtuye tek basina gitmemek nk'mla bitterime de destek cikmak :D
:ayk::huhuu:kaaackaaac:kahkaha::kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.778
:gul::gul::gul:
Aslıma bakkkkk görüyonmu :gul::gul:
Sılam yaa hatırlıyorum işte boşver

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

Yaaaaaa gördünmü Talyacım okumuşundur herhalde itirafı ona göre ayağını denk al bundan böyle:miyagi::miyagi::sılakonda::sılakonda:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374

sitedeki bazı arkadaşların çocukluk resimlerini ele geçirdik meğer o yaştan tanışıyorlarmış buyrun;

sağdan sola;
:nazo:
Bitterim,Şekerpare,sıladayım,Nk...:heyo:

-kizgin yanlış sıralamışın kısım:sılakonda:ben eli maşalıyım nasıl dayağı yiyen yaparsın beni bence soldan başdaki benim yanımdaki de Nk dicektim ama olmes madem beni dayak yiyen olarak gördün yanımdakide sensin günde üç öğün bende şapdanak yiyen:sılakonda:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar