Misafirliğe gittiğinizde ev sahibinin hangi haraketi sizi rahatsız eder?

may71

Üye
Tepki
22
Aslında burada yazılanların bir çoğuna ben de sinir oluyorum ,seneler önce bir akşam komşumuza gitmiştik başka komşularımızla beraber ,balkonda oturuyorduk ,çerez çıkardı evin hanımı neyse çerezler bitti kadın tabakları toplarken komşumun kocasının çerez yerken önüne ,yere dökülmüş ,eğildi adamın iki bacağının arasından elinle çerez kırıntılarını topladı ...
-kop

Eylem_Işıl

Aktif Üye
Tepki
170
Aslında burada yazılanların bir çoğuna ben de sinir oluyorum ,seneler önce bir akşam komşumuza gitmiştik başka komşularımızla beraber ,balkonda oturuyorduk ,çerez çıkardı evin hanımı neyse çerezler bitti kadın tabakları toplarken komşumun kocasının çerez yerken önüne ,yere dökülmüş ,eğildi adamın iki bacağının arasından elinle çerez kırıntılarını topladı ...
-kop

:cokkomik::cokkomik:

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323

şu ana kadar beni rahatsız eden birşey olmadı
burda yazılanları yapmamaya dikkat edelim o zaman.

Kupakızı

Daimi Üye
Tepki
1.434

Çok boş konuşması sinir eder ..
Şunun gızı evlenmiş , bunun kocası garıya gıza gidiyomuş , şu bunu yapmış da falan da filan :D
Ee yani baaane ? :D

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.335
ısrarcılık benı de rahatsız edıyor e bunu yemedın yoksa begenmedın mı vs
bırde ozellıkle benı ıcerıde bırakıp bulasık yıkamaya gıdıyorsa cok bozulurum
benımle bırlıkte aradan cıkarılan mısafırlere ayar olurum
Bıraz mısafır mısafırı ıstemez ev sahıbı hıcbırını ıstemeze donuyor sanırım :tskler:

çitlenbikk

Daimi Üye
Tepki
366
Misafirliğe gideceğim arkadaşlarım önceden başka birilerini de çağırmak isteselerde
kimlerle daha uyumluyum bildiklerinden ona göre çağırırlar. kalabalıktan hoşlanmam
çünkü doğru düzgün ev sahibiyle bir iletişim kuramazsınız mutluluğunu varsa herhangi bir problemini paylaşamazsınız gönül olsun diye öylesine çağırılıyorsanız da misafirliğin bir anlamı kalmıyor.bence misafirlik sevdiğiniz insanlar için bir kaç saatinizi ayırarak birşeyler paylaşarak mutlu olmak

nar-ı beyza

Daimi Üye
Tepki
1.230
birşeyi ısrar etmeleri (özellikle kola konusunda)
tanıdık-tanımadık çok fazla kişi çağırmaları (insanın dostu var düşmanı var.ayrıca herkese yeterinde ilgi de gösterilemiyor çok fazla gürültü de oluyor)
televizyon seyredilmesi
başkalarının dedikodusunun yapılması
misafire karşı somurtulması
misafirin karşısında etrafın tozunun alınması
aile ferdleriyle tartışılması

Tepki
16
eğer çok yakınen tanımadığım birinin evindeysem-eşimin arkadaşları vs...-sık sık yalnız bırakmasından rahatsız olurum,hadi git der gibi bir hareket bana göre.
bir de ben oradayken benim tanımadığım ama ev sahibinin yakını oradaysa o da sinir bozucu oluyor,sohbete dahil olamıyorsunuz,sap gibi kalıyorsunuz tabiri caizse...

amaaaa...

eğer annem,dayım,teyzem,kayınvalidem gibi samimi olduğum insanların evindeysem çok çekinmem rahatımdır: )

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
sanırım samimi ve doğal davranmaması bütün huzurunu misafir için bozması herşeyi yedirmeye çalışması emrine amade hareket etmesi.ne güzel işte demeyin gak deseniz ondan bi anlam çıkarmaya çalışıyolar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar