Yeee❤️Dengele‍❤️Zayıflaa❤️

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.720
Bence de benim kız 5 haftalık hamileyken ben cinsiyetini bulmuştum tırnaklarım uzamıyordu yani oğlanın tırnağını kestim kendimle beraber onun ikinci defa tırnağını kestim ama benimkiler uzamamıştı ben o zaman cinsiyetinin farklı olduğunu anlamıştım. Oğlunu hamileyken kıllar tırnakların falan çok çabuk uzuyordu aşırı derecede böyle bir kıllanma yaşıyordum

O kiloya göre çok hareketli ve atılsın maşallah amma hakketen nasıl veremiyorsun...dışarda düzenli yürüyüş yapabiliyor musun
Dışarda parkta çocuk peşindeyim bazende oturuyorum
Yani düzenli yaptığımda oluyor bazeb ama genel olarak hareketliyim

Tiroit ciddi sorun şuan az az da gitse razıyım

Bitterçikilata

Tepki
80.720
Bence de benim kız 5 haftalık hamileyken ben cinsiyetini bulmuştum tırnaklarım uzamıyordu yani oğlanın tırnağını kestim kendimle beraber onun ikinci defa tırnağını kestim ama benimkiler uzamamıştı ben o zaman cinsiyetinin farklı olduğunu anlamıştım. Oğlunu hamileyken kıllar tırnakların falan çok çabuk uzuyordu aşırı derecede böyle bir kıllanma yaşıyordum

O kiloya göre çok hareketli ve atılsın maşallah amma hakketen nasıl veremiyorsun...dışarda düzenli yürüyüş yapabiliyor musun
Bnmde herşey aynıydı
Sadece kız kasıktan kalçama ağrırdı aşırı ağırlık olmuştu bnde
Erkekte aşırı hararetliydim oturmak bilmezdim
Temizlik yaptım doğuma gittim o derece
Heryeri ciflemek isterdim bayıılırdım kokusuna

sulisim

Bonibon...
Tepki
11.108
Dışarda parkta çocuk peşindeyim bazende oturuyorum
Yani düzenli yaptığımda oluyor bazeb ama genel olarak hareketliyim

Tiroit ciddi sorun şuan az az da gitse razıyım
Genel hareket halı iyi bişey ama kilo vermeye etkili değil 30-45 dk arasi nabzın artmış şekilde hareket etmek gerekiyor en az hafta 3 gün diyorlar gün aşırı özellikle yürüyüş yapmak gerekiyormus

Bitterçikilata

Tepki
80.720
@Elif_Eylul IMG_4733.png kesin ihtiyacın vardır

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar