Yeee❤️Dengele‍❤️Zayıflaa❤️

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.575
Anladım hani demişsiniz ya yazdıkları vs benziyordu diye ondan dedim ben ilim peşinde adlı üyeyim orada kefiyeli olan ama üyelik iptali istedim
Herseyde benzermi bir gir oraya bak bakalim yazdigim nick gercekten benziyormusunuz
Ben kkde 2sene takimlardaydim 1sene kaptanlik yaptım,arastirmak uyeyi zor degil benim icin

Tepki
1.256
Herseyde benzermi bir gir oraya bak bakalim yazdigim nick gercekten benziyormusunuz
Ben kkde 2sene takimlardaydim 1sene kaptanlik yaptım,arastirmak uyeyi zor degil benim icin
O kadar zor günlerden geçiyorum ki anlatamam sen haklısın canım ne diyeyim Rabb'im selametlik versin ama bu kadar nefret ettiğin bir siteyi üyelerin hayatını bilecek kadar takip etmen sağlıklı değil
İnan yaşamak bile istemediğim zamanlardan geçiyorum sakinleştirici ile ayakta durmaya çalışıyorum neyse haklısın buraya azıcık kafam dağılsın diye yazmıştım neyse selamete hoşça kalın

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.575
O kadar çok günlerden geçiyorum ki anlatamam sen haklısın canım ne diyeyim Rabb'im selametlik versin ama bu kadar nefret ettiğin bir siteyi üyelerin hayatını bilecek kadar takip etmen sağlıklı değil
İnan yaşamak bile istemediğim zamanlardan geçiyorum sakinleştirici ile ayakta durmaya çalışıyorum neyse haklısın buraya azıcık kafam dağılsın diye yazmıştım neyse selamete hoşça kalın
Üyelerin hayati beni ilgilendirmez zaten takipte etmiyorum,sen gittiginde baktim sadece okadar işim varki kimse ilgilendirmez beni,buraya bile bazen zor giriyorum

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.823
O kadar zor günlerden geçiyorum ki anlatamam sen haklısın canım ne diyeyim Rabb'im selametlik versin ama bu kadar nefret ettiğin bir siteyi üyelerin hayatını bilecek kadar takip etmen sağlıklı değil
Neden bakmasın ki özgür sonuçta isteyen istediği yere bakar bakmaz

Bnce insanın yalan konuşması hoş Değil kaldı ki istediğin yerde olursun olmazsın bize ne aynı şekilde başkasının bakması da kimseyi ilgilendirmez diye düşünüyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar