Yeee❤️Dengele‍❤️Zayıflaa❤️

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.823
Şifremi unutmuştum.esimle ilgili oğlumla ilgili sorunlar yaşadım sinir krizi geçirdim ve sağlık sorunları yaşıyorum
Kk ya girsem söylerim girmem yasak ise buraya yazmam sonuçta iki ayrı site ve rakip siteler
Burası boş site 3-5 kişiyiz orası daha yoğun tercih edebilirsin
Yasak yok orda olabilirse bilmem

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.823
Şifremi unutmuştum.esimle ilgili oğlumla ilgili sorunlar yaşadım sinir krizi geçirdim ve sağlık sorunları yaşıyorum
Kk ya girsem söylerim girmem yasak ise buraya yazmam sonuçta iki ayrı site ve rakip siteler
@Elif_Eylul kaç kes etiket yapmıştı okuduysan

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.575
Kiz hep ordasin nasıl girmiyosun unutmabenicicegimi ne nick
Keske takimlardayim deseydin,yada ordayım burdada muhabbete geliyorum deseydin sordum ben sana hep

Tepki
1.256
Kiz hep ordasin nasıl girmiyosun unutmabenicicegimi ne nick
Keske takimlardayim deseydin,yada ordayım burdada muhabbete geliyorum deseydin sordum ben sana hep@Elif_Eylul,
Ben ilim peşinde anne diye oraya girdim sonra sildim üyeliğimi sen orada da mı üyesin orada bir kaç üyeyle sorun yaşadım üyelik iptali istedim

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Tepki
126.575
Ben ilim peşinde anne diye oraya girdim sonra sildim üyeliğimi sen orada da mı üyesin orada bir kaç üyeyle sorun yaşadım üyelik iptali istedim
Senin nick yazdığım degilmi,o olmasi gerekiyor
Elhanlarin sayfasindasin iste,bugünde yazmışsın oraya, tartından tanıdım ilk gittigin gün,

OP
Elif_Eylul

Elif_Eylul

Tepki
126.575

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar