3. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maşaaa

Daimi Üye
Tepki
15.490
Güzeller güzeli kaptanım @MaliPina menü veremiyorum çünkü düzene giremedim sabah 1 lt serum öğlen az pattis fırında o kadar akşam bişey yok ama pattis yedim kusmadım yarına Allah büyük ama serumla bitince tam olurum ben kusuruma bakma canımıniçisiii

Emel_ogretmen

AFET-İ DEVRANLAR
Tepki
1.671
Güzeller güzeli kaptanım @MaliPina menü veremiyorum çünkü düzene giremedim sabah 1 lt serum öğlen az pattis fırında o kadar akşam bişey yok ama pattis yedim kusmadım yarına Allah büyük ama serumla bitince tam olurum ben kusuruma bakma canımıniçisiii
Canım yaaa çok çok geçmiş olsun. Neden oldu böyle

Emel_ogretmen

AFET-İ DEVRANLAR
Tepki
1.671
25.10.18
Sabah
Sucuklu yumurtanın sucuklarını seçtikten sonraki kalan kısmı
Tulum peynir çok az
Süt kaymağı
Minnacık bal
Çeyrek simit
Pancar
Domates
Salatalık

Öğle
Düşünüyorum düşünüyorum düşünüyorum halaa düşünüyorum yemedim galiba ben bugün okulda bişey.
Yesem hatırlardım.
Annaaaaa ben bugün öğle yemek yememişim ve farkında değilim yeminle. Bi ara acıkmıştım. Kahve içtim. Demek onla geçiştirmişim vay beeeeeeee. Şoktayıım şu an

Akşam
Vicdan çorbası
Makarnalı ton balık

Su 2 lt
Spor yapamadım bugün ekstra derslerim vardı
Ama bol merdiven her gün var. Asansör asla kullanmıyorum ve püf yerimiz dört kat aşağıda. O kadar merdiveni inip inip çıkıyorum. Okulda fenomen oldum

Len alt tarafı bi menü yazacaktım. Mektup oldu bu
@MaliPina
@Ahu060812

Ahu kız bundan sonra mesajlarına beni etiketle sen de. Ne yazmışsın göreyim.

Mimu88

Yakarsa yağları "Afet-i Devranlar" yakar!!!
Tepki
2.527
Menümü vereyim gelemedim çok yorgunum misafir vardı

Sabah 2 yumurta domates salatalık 1 dilim ekmek

Öğle: kabak yemeği yoğurt

Akşam: maş fasulyeli nohutlu salata 2 kaşık ve 2 tane minik puf böreği :(

Kendim yaptım misafir vardı yedim :(

Su 3 lt

Spor yok ama misafirden dolayı 6 san beri yeni oturdum

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Menü yazayım sonra elim değmiyor

Kahvaltı 07:00
1 krep
Peynir zeytin
Bol limonlu maydanoz
Ds

Öğlen 13:00
1 kepçe çorba bol sebze li unsuz
1.5 kırmızı biberli tavuk
Salata

Aksam 17:00
Yoğurtlu çiğ ıspanak

2 lt su
1 lt limonlu su
Komşuda 1 sade tk 18:00 da

Şuan 50 ml süt ile sütlü kahve

@Floweroflife @Ausencia_ @igdedali
@matematik61

@MaliPina sporum eksik biliyorum ama onuda oturtacam zamanla hastane işi var yarında çıkıcàz 6 da evden
menünü çok beğendim kuzu akşam da çok hafif mis gibi menün
evet spora başlaman lazım artık ilerlememiz lazım
puan 8
Sabah
2 yumurta
1 tb
Peynir
Zeytin

Aksam
Ispanak yemeği
3 4 kasık dünkü tavuktam
Salata
Ayran

Su 2.5
Spor yok regl fena

@MaliPina @Mimu88
çok güzel menü melo menüleri toparlamana çok sevindim kuzu:)
menüler böyle giderse çok güzel eksi gelcek bu hafta:mutluyum:
puanın 8
25.10.18
Sabah
Sucuklu yumurtanın sucuklarını seçtikten sonraki kalan kısmı
Tulum peynir çok az
Süt kaymağı
Minnacık bal
Çeyrek simit
Pancar
Domates
Salatalık

Öğle
Düşünüyorum düşünüyorum düşünüyorum halaa düşünüyorum yemedim galiba ben bugün okulda bişey.
Yesem hatırlardım.
Annaaaaa ben bugün öğle yemek yememişim ve farkında değilim yeminle. Bi ara acıkmıştım. Kahve içtim. Demek onla geçiştirmişim vay beeeeeeee. Şoktayıım şu an

Akşam
Vicdan çorbası
Makarnalı ton balık

Su 2 lt
Spor yapamadım bugün ekstra derslerim vardı
Ama bol merdiven her gün var. Asansör asla kullanmıyorum ve püf yerimiz dört kat aşağıda. O kadar merdiveni inip inip çıkıyorum. Okulda fenomen oldum

Len alt tarafı bi menü yazacaktım. Mektup oldu bu
@MaliPina
@Ahu060812

Ahu kız bundan sonra mesajlarına beni etiketle sen de. Ne yazmışsın göreyim.
kahvaltıda simiti tostu yasaklicam hepinize:cirla::cirla:
akşam da normal tonlu salata olsaydı çok güzel olurdu.
makarna yiceksen tb olmasına özen göster kuzu
puanın 8

Menümü vereyim gelemedim çok yorgunum misafir vardı

Sabah 2 yumurta domates salatalık 1 dilim ekmek

Öğle: kabak yemeği yoğurt

Akşam: maş fasulyeli nohutlu salata 2 kaşık ve 2 tane minik puf böreği :(

Kendim yaptım misafir vardı yedim :(

Su 3 lt

Spor yok ama misafirden dolayı 6 san beri yeni oturdum
kahvaltı güzel
öğlen de güzel
ama o puf böreği ne mimuuu:ates::ates:
salatanda zaten karbon var
puf böreği olmamalı
böyle kilo veremeyiz spor da yok
spor yaptığın zamanlar ne güzel kilo veriyosun sen spor yapman lazım:gülegüle:
puanın 6:lafdinle:

Nonomane

Ehl-i Keyif--- 61.4
Tepki
7.848
Menü vereyim

Sabah 9.30
3 yumurta
4 5 parça kaşar peynri
3 zeytin
Yarım domates

Akşam 17.00
1 tabak tavuklu yeşil mercimek

Su 2.5 lt

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Kızlar menülerde ciddi anlamda karbon sıkıntımız var.Bu şekilde kilo veremeyiz,ki haftalardır gidişat kötü farkındaysanız.Kendimize çeki düzen vermemiz lazım.Ekmek türevi,tost,simit,poğaça,börek,makarna,turşu...Bunlar diyette olmaması gereken şeyler ve çok fazla tüketiyosunuz.. Evde olsun misafirlikte olsun hayır demeyi öğrenmelisiniz.. Şundan bi ısırık,bunun ucundan bi lokma,bi çay kaşığı tatlının ucundan..Böyle diyet olmaz ..Yediğiniz her karbon sizi hedeften uzaklaştırıyo...Neden bu süreci uzatalımki.. Amaç kilo vermek ,kilo almak değil., Hedefe vardığınız zaman zaten ara ara yiyeceksiniz.. Sadece azıcık dişinizi sıkacaksınız inanın zor değil.. Yemeyince ölmüyoruz,şahsen ben yemediğim zaman ölmedim,ikramlara da hayır dedim,zararını değil faydasını gördüm.. Lütfen bu günden itibaren daha özenli menüler istiyorum sizden..

Gelelim spora..Sporsuz kilo veremezsiniz.. Verseniz bile bi yerde tıkanırsınız.. Sizden haldır huldur spor yapmanızı beklemiyorum, hepiniz çalışıyosunuz.. ama az da olsa spor yapmaya gayret etmeniz lazım.. Bu şekilde ilerleme kaydedemeyiz,ki ilerleyemiyoruz da.Lütfen silkelenelim artık şu mahmurluğu atalım üstümüzden.. Size güveniyorum ve bu hafta herkesten güzel eksiler bekliyorum.. inanıyorum başaracaksınız..

@hububatkraliçesi @Emel_ogretmen @Melegim22 @Çakıl80 @Kajupi @masumm @Mimu88

Ausencia

_Alcatraz Kaçkını_
Tepki
45.834
Kızlar menülerde ciddi anlamda karbon sıkıntımız var.Bu şekilde kilo veremeyiz,ki haftalardır gidişat kötü farkındaysanız.Kendimize çeki düzen vermemiz lazım.Ekmek türevi,tost,simit,poğaça,börek,makarna,turşu...Bunlar diyette olmaması gereken şeyler ve çok fazla tüketiyosunuz.. Evde olsun misafirlikte olsun hayır demeyi öğrenmelisiniz.. Şundan bi ısırık,bunun ucundan bi lokma,bi çay kaşığı tatlının ucundan..Böyle diyet olmaz ..Yediğiniz her karbon sizi hedeften uzaklaştırıyo...Neden bu süreci uzatalımki.. Amaç kilo vermek ,kilo almak değil., Hedefe vardığınız zaman zaten ara ara yiyeceksiniz.. Sadece azıcık dişinizi sıkacaksınız inanın zor değil.. Yemeyince ölmüyoruz,şahsen ben yemediğim zaman ölmedim,ikramlara da hayır dedim,zararını değil faydasını gördüm.. Lütfen bu günden itibaren daha özenli menüler istiyorum sizden..

Gelelim spora..Sporsuz kilo veremezsiniz.. Verseniz bile bi yerde tıkanırsınız.. Sizden haldır huldur spor yapmanızı beklemiyorum, hepiniz çalışıyosunuz.. ama az da olsa spor yapmaya gayret etmeniz lazım.. Bu şekilde ilerleme kaydedemeyiz,ki ilerleyemiyoruz da.Lütfen silkelenelim artık şu mahmurluğu atalım üstümüzden.. Size güveniyorum ve bu hafta herkesten güzel eksiler bekliyorum.. inanıyorum başaracaksınız..

alkis-smileyi-hareketli-resim-0015.gif

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Menü vereyim

Sabah 9.30
3 yumurta
4 5 parça kaşar peynri
3 zeytin
Yarım domates

Akşam 17.00
1 tabak tavuklu yeşil mercimek

Su 2.5 lt
kaju kuzum başın sağolsun Allah sana ve ailene sabır versin.Bu gününde bile menü verdiğin için çok teşekkür ederim gerçekten
kahvaltın çok güzel
akşamı da çok beğendim
su güzel
puanın 8 kuzucum:kaalp:

Melegim22

Daimi Üye
Tepki
8.189

Ne güzel yazmışsın canım kaptanım
Okadar haklısınki
Hayır demeyi tekrar hayatıma sokmam lazm
Eski melek olmam lazım, diyetteyken ağzına cıs sürmeyen melek olmam lazım :(
Ve en önemlisi spor yapmam lazım

masumm

güncel kilo:72.6
Tepki
12.949
menünü çok beğendim kuzu akşam da çok hafif mis gibi menün
evet spora başlaman lazım artık ilerlememiz lazım
puan 8

çok güzel menü melo menüleri toparlamana çok sevindim kuzu:)
menüler böyle giderse çok güzel eksi gelcek bu hafta:mutluyum:
puanın 8

kahvaltıda simiti tostu yasaklicam hepinize:cirla::cirla:
akşam da normal tonlu salata olsaydı çok güzel olurdu.
makarna yiceksen tb olmasına özen göster kuzu
puanın 8

kahvaltı güzel
öğlen de güzel
ama o puf böreği ne mimuuu:ates::ates:
salatanda zaten karbon var
puf böreği olmamalı
böyle kilo veremeyiz spor da yok
spor yaptığın zamanlar ne güzel kilo veriyosun sen spor yapman lazım:gülegüle:
puanın 6:lafdinle:

evet yakın zmandada 6 lar gelecek inşallah malim
sporda haklısın tatlım:arina::arina::arina::arina:
maşallah @MaliPina elin bol he puanlarda ... kulakları çınlasın @masumm :) bana sıfırcı hafize derdi :heyecan:

evet sıfırcıydın yaaaaaaaaa:ajan::ajan::ajan::ajan::ajan::ajan:

mali evet ben spor için
start vericem artık ama inanki zmanla yarışıyorum
fakar dedigin gibi sporsuzda olmuyor
bu haftada sporu yoluna koyacagım inş

karbon olayına gelirsekte ben kaarbon zedeyima ma inanki çokta matrak birşey degil yemezsekte olur seninde dedidign gibi , yedikçe yediriyor inana çünkü:miyagi::miyagi::miyagi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar