Brownie

_DeryaSultan_

Ateş Düştüğü yeri değil HEPİMİZİ yaktı ....
Tepki
8.336
Benim kızım öyleydi:) bir oturuşta iki ekmeği yerdi ama beden çita :) doğurdu 35 yaşına geldi hala aynı :)
Şöyle insanlara sinir oluyorum :))) arkadaşım böyle yiyo yiyo 48 kilo boyu benden uzun . 3 tane çocuğu var hala 48 kilo . Diyorum sana sinir oluyorum bana kilo ile ilgili şeyler söyleme hahaha

_DeryaSultan_

Tepki
8.336
Turşu suyu ödem yapiyor diye dün icmedim :düsün:
Suyu değil zaten lahananın kendisi öneriliyor suyundan uzak durun diyor uzmanlar . Özellikle lahana turşusu çok yararlı bağırsak hareketlerinde de düzenleyici olup kilo vermeye doğrudan olmasa da dolaylı yollarla yardımcı oluyor . ( profesör gibi konuştum maşallah haha )

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.782
Şöyle insanlara sinir oluyorum :))) arkadaşım böyle yiyo yiyo 48 kilo boyu benden uzun . 3 tane çocuğu var hala 48 kilo . Diyorum sana sinir oluyorum bana kilo ile ilgili şeyler söyleme hahaha
Bende kızıma imrenirim zamanında kendim için ne istedim olmadıysa epicii kızımda :D

_DeryaSultan_

Tepki
8.336
Çok şükür sevmediğimiz yok haha
Eşime bu yemeği çok seviyorum diyince öyle cevap veriyor bana . Diyo senin sevmediğin bir şey görmedim ki şimdiye kadar her şeyi çok seviyon. Damağın mı bozuk acaba diyo hahahahahahwha

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar