Brownie

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.782
Suyu değil zaten lahananın kendisi öneriliyor suyundan uzak durun diyor uzmanlar . Özellikle lahana turşusu çok yararlı bağırsak hareketlerinde de düzenleyici olup kilo vermeye doğrudan olmasa da dolaylı yollarla yardımcı oluyor . ( profesör gibi konuştum maşallah haha )
Eferum saaa :D demek benim turşu da yememem lazım mış onaylandı :D

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.782
İşin sırrı kızın olmaksa geliyorum abla nüfusunda yer var mı bende öyle oliyim :dua haha
Oturun oturduğunuz yerde bana bir kız yetti ömrümü yemeye bundan sonraki zamanım kendime kalsın hoş zaten satıp paylaştıracak malında kalmadı kızıma vereyim :D

_DeryaSultan_

Ateş Düştüğü yeri değil HEPİMİZİ yaktı ....
Tepki
8.336
Oturun oturduğunuz yerde bana bir kız yetti ömrümü yemeye bundan sonraki zamanım kendime kalsın hoş zaten satıp paylaştıracak malında kalmadı kızıma vereyim :D
Boşver önemli değil büyütüp yetiştirmişsin daha ne bırakacaksın :dua

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.782
Boşver önemli değil büyütüp yetiştirmişsin daha ne bırakacaksın :dua
Ahhh keşke öyle deseler büyüttüm okuttum gıda mühendisi ettim okullarda tuvalet yıkadım yeri geldi hasta bakımı yaptım onları okutucam diye babasından sonra ne varsa sattım böldüm ellerine bana bişey kalmadı yetmedi babasının maaşını vermedim diye lanet okudu bela okudu o yüzden ben evlattan yana doydum herkes otursun oturduğu yerde :D

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.106
Ahhh keşke öyle deseler büyüttüm okuttum gıda mühendisi ettim okullarda tuvalet yıkadım yeri geldi hasta bakımı yaptım onları okutucam diye babasından sonra ne varsa sattım böldüm ellerine bana bişey kalmadı yetmedi babasının maaşını vermedim diye lanet okudu bela okudu o yüzden ben evlattan yana doydum herkes otursun oturduğu yerde :D
Abooo evlatla sınanmak demek bu
Rabbim sana şifa versin kimsenin eline birakmasin öyle dua et abla

Bitterçikilata

Çikiletaaaaaaa……..Hayat ne garip…
Tepki
80.125
1 tane mi kızınız var?
Rabbim hayırlı evlat versin

Elif_Eylul

Cikilataaaaa yemeden ne olurki bizden
Tepki
126.106
Bir kız bir oğlum var kızım bela okurken oğlum gece kaç kere gelir başıma anne iyimisin diye buda benim sınavım
Rabbim hayırlı evlat versin diye boşuna demezler
Cocuk büyütuyoruz ama iclerini kalplerini bilmiyoruz
Üzülme abla zaten hasta olmuşsun üzuntüden yeterince

_DeryaSultan_

Ateş Düştüğü yeri değil HEPİMİZİ yaktı ....
Tepki
8.336
Anaaa ne üzüldüm şimdi ... Benim anam babam bana bişi bıraksada bırakmasa da başıma taçtır. İkisinden biri hayattayken hiç bir beklentimiz olmaz . Üstelik ben zaten yalnız kalırsa alırım yanıma annemi ve ya babamı . Lanet okumak nedir ya .... çok üzüldüm . Ne demişler baba oğluna bağları bahçeleri vermiş oğlu babasına bir salkım üzümü zor vermiş.... Allah beni öyle yapan evlatlardan etmesin . Evlatlarımıda böyle yapmasından Allah fırsat vermesin . Zor durum evlat ile sınanmak. Allah uzun ömürler versin anneme babama da :dua

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar