Romanıma bir cümlelik katkı bekliyorum..

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
O karşılaştığı kişinin hayatını değiştirecek kişi olacağını nereden bilecekti şaşkın gözlerle bakıp :sok: dediki ama siz....

Alttaki devam et bakalım :)

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
"Siz paşa babamın yanında gördüğüm yardımcısı değilmisiniz kuzum lütfen ama lüften bana doğruyu söyleyin kandırmayın beni" dedi (yeşilçam filmine döndü :))

Ve adam ilkilerek yanıt verdi....

M

madesam

Misafir
evet aslında ben askeri bir doktorum ve paşa babanızın yanında görev icabı durmaktaydım şimdi görev bitti ve hastaneme geri döndüm.

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
en zengininden prens bulup kocaya kaçmalıyım dedi :sackurutma:

Önceki mesajdan bağlantı yaparak devam edicem :)
-------------
evet aslında ben askeri bir doktorum ve paşa babanızın yanında görev icabı durmaktaydım şimdi görev bitti ve hastaneme geri döndüm.

Aman Allah'ım dedi kız işte işte aradığım koca namzeti prens falan değil ama olsun onuda bulamayan var :kptmya: lakin beni kabul edermi acep :acep:dedi bu sırada yanlarına biri yaklaştı ve....

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Kız bir anda ne diyeceğini şaşırdı gelen kişi paşa babasından başkası değildi kız heyecandan oracığa yığılıverdi :bayil:

M

madesam

Misafir
kız ateşler içinde yanıyor tüm müdahelelere rağmen bir türlü ayılmıyordu...

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Yapılan incelemelerde kızın ne yazıkki amansız bir hastalığa yakalandığı ve 6 aylık ömrü kaldığı anlaşılmıştı ve bunu kızdan saklamaya son zamanlarında ona keyifli zaman geçirtmeye karar veren ailesi doktordan bir ricada bulundu...

M

madesam

Misafir
doktora kızımı lütfen mutlu et son zamanlarında malım mülküm senin olsun evlen onunla dediler. ama o da ne...

M

madesam

Misafir
aman allahım şimdi ne olacaktı ölmek üzere olan bir kıza mı yardım edecekti nişanlısını yüz üstü bırakıp yoksa nişanlıyla evlenip zavallı hasta kızı son zamanlarında daha da mı mutsuz edecekti... beynini fareler kemiriyordu derkennnn

M

madesam

Misafir
seni de kendimi de öldürürüm ben başkası için mutluluğumu feda edemem sen benim herşeyimsin dedi.

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
seni de kendimi de öldürürüm ben başkası için mutluluğumu feda edemem sen benim herşeyimsin dedi.

Adam ne yapacağını bilemez halde hastaneye genç kızın yanına gitti
-Merhaba uyanmışsınız kendinizi nasıl hissediyorsunuz dedi kıza...
-Kız ondaki garipliği hissetmiş olacak ki ben iyiyim ama siz pek iyi gözükmüyorsunuz dedi...

Adam....

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
aşkım seni çok ama çok seviyorum senden ayrılamam senle ikimiz ölünceye kadar ayrılmayacağız der ama o da ne odanın kapısında adamın nişanlısı belirir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar