Romanıma bir cümlelik katkı bekliyorum..

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Ya ne oluyor anlamadım ben dedim bu ferit'te bir dalga var diye şimdide doktorumu aşık etmiş kendine öhhh diyorum bişey demiyorum :deli:

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
eh ben devam edeyim o zaman neyse bu bahsi kapatıp biz kız tarafına dönelim ameliyat olup turp giib iyileşen kız ferite tak sepeti koluna herkes kendi yoluna der bunu duyan ferit....

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
eh ben devam edeyim o zaman neyse bu bahsi kapatıp biz kız tarafına dönelim ameliyat olup turp giib iyileşen kız ferite tak sepeti koluna herkes kendi yoluna der bunu duyan ferit....

Bir nevi eşşekten düşmüş karpuza döner :hihi: ve ne yapacağını bilemez bir şekilde kendini alkolün kollarına bırakır :icelim: artık dünya umrunda değildir ve terkedilmenin acısıyla kıvranır durur bu sırada kız kendi hayatını yoluna sokmuştur...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Bir gece alkölün tesirinden kurtulan Ferit.Ben ne yapıyorum len der.Dünyada kız kıtlığımı var ne aşkı imiş ya bende gider başka kıza aşık olurum maksat aşık olmak değilmi.Savulun kızlar hür Ferit geliyor.:1:

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
ama kazın ayağı hiç de öyle değildi bir kaç deneyimden sonra ferit aradığı sevgiyi hiç birinde bulamayınca tekrar....

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
kıza geri döner tam yolda giderken bir araba ferite çarpar alacele hastaneye kaldırılan ferit ısrarla sevgilisinin yanına gelmesini ister acaba ferit ne isticektir.....

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
feritin sevgisi tek taraflidir o yüzden de kiz onu ziyarete gitmez ...
(hic takip edemedim sacmalamis olabilirim:kahkaha:)

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
feritin sevgisi tek taraflidir o yüzden de kiz onu ziyarete gitmez ...
(hic takip edemedim sacmalamis olabilirim:kahkaha:)

evet tatlım herkes bir cümle yazıcak zati
ferit sevgilisini bekler bu arada onu nasıl bir daha beraber olmaya ikna edeceğini düşünür ferit bir plan yapar....:acep:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ferit son care olarak doktor kiyafetleri giyip kacmayi düsünür ama tam kacicakken...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
o da nee kız bir anda karşısına çıkar ferite aşkım sana ne oldu niye böyle giyindin nereye gidiyorsun iyileşmen lazım der ferit ise ben bugün doktordan dermansız bir ......

M

madesam

Misafir
amaaann sen onlara ne bakıyorsun bana da öyle demişlerdi bak iyileştim bişey olmaz korkma der.. bu ara trend bu doktorlar hep aynı şeyi söylüyorlar der ama o da neee

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
gelen doktor sevgilisine feritin alzaymer yani unutkanlık hastalığına yakalandığını üzülülerek söyler bundan sonra sevgilisinin adını dahi hatırlamayacağını öğrenen kız.....:acep:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
ferite acidigi icin onun yaninda olmaya söz verir kendi kendine.ferit bir süre sonra kendine gelir...

M

madesam

Misafir
yere götürür ama feritte tık yoktur o sırada hızla gelen bir kamyonet kornaya basarak üzerlerine doğru gelmektedir..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar