Romanıma bir cümlelik katkı bekliyorum..

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
yere götürür ama feritte tık yoktur o sırada hızla gelen bir kamyonet kornaya basarak üzerlerine doğru gelmektedir..

kızzz ne komiksin yaa beni güldürdün şeker hııı nerde kalmıştık en son kamyon mu geliyordu feritin üstüne haaa işte o gelen kamyon acı bir firen yaparak feriti son anda ezmekten kurtulur ama kader ağlarını örmektedir ferit kurtulur ama sevgilisi....

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
kızzz ne komiksin yaa beni güldürdün şeker hııı nerde kalmıştık en son kamyon mu geliyordu feritin üstüne haaa işte o gelen kamyon acı bir firen yaparak feriti son anda ezmekten kurtulur ama kader ağlarını örmektedir ferit kurtulur ama sevgilisi....

Yaşadığı şokla kör olmuştur :sok

M

madesam

Misafir
bu ne ya oğlan unutkan kız kör ne işleri var beraber anlamadım ama neyse...

uzun zamandır ortalarda görülmeyen paşa babanın aklına kızı gelir.. nerde lan bu kız der ve aramaya başlar..

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
benim sorularim var pasa baba kimin babasi?
kizin adi ne?Yoksa nalan olsun lütfen:kahkaha:
neyse bunlari bilirsem devam edebilirim:ayk:

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
benim sorularim var pasa baba kimin babasi?
kizin adi ne?Yoksa nalan olsun lütfen:kahkaha:
neyse bunlari bilirsem devam edebilirim:ayk:

1.Paşa amansız hastalığa yakalanan kızın yani kör olan kızın babası
2.İsmi yok ben biri koyar dedim ama kimse yazmadı sanırım Nalan'ı bende severim bence olsun

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
bu ne ya oğlan unutkan kız kör ne işleri var beraber anlamadım ama neyse...

uzun zamandır ortalarda görülmeyen paşa babanın aklına kızı gelir.. nerde lan bu kız der ve aramaya başlar..

Hikayenin sloganı "Onları imkansızlar birleştirdi" olsun :kptmya:

Ferit'e ulaşan baba kızının başına gelenleri duyunca çok üzülür ve onu bu kadar sahipsiz tek başına bıraktığı için kendini suçlar...

Bu sırada kız kapıyı açarak içeri girer kör olduğu için babasını farketmemiştir ve...

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Oda da birinin olduğunu farkeden Nalan "Merhaba kızım" diyen paşanın sesiyle ilkilir ve Ferit'e "kim bu amca Ferit" diye sorar...

M

madesam

Misafir
paşa baba oha be gözlerin kör anladık da beyninde mi hasar gördü babanın sesini tanımoyorsun der...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Nalancık
Paşa babacığım sesiniz o kadar genç ve buğuluki tanıyamadım..yoksa yoksa siz ağladınızmı paşa babacığım:deli:

M

madesam

Misafir
ağlarım tabi şaşkoloz kız babanı bile tanımadın sen... neyse sarılalım kucaklaşalım seni tedavi için yurt dışına göndereyim yine ama bu sefer doktora aşık olma gözünü seveyim der..

M

madesam

Misafir
ben kör mör yaşar giderim feritle ne de olsa oda her haltı unuttu.. beni yurtdışına gönderme ben ayran gönüllüyüm doktora aşık olmayacağıma söz veremem=)) demiş.. ve kör nalanla unutkan ferit evlenmeye karar vermişler ama...

M

madesam

Misafir
nalan da kör olduğu için (ona aşık olan ama aşkını kalbinde yaşayan) evin uşağının koluna girip nikah masasına oturmuş...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Nikah memuru tam nalan ile evin usagi besirin nikafini kiyacagi anda ordan bir ses ´´nayir nolamaz bu nikah kiyilamaz der´´...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar