Romanıma bir cümlelik katkı bekliyorum..

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Duydukları karşısında şok olan genç kız nişan yüzüğünü kapının önüne bırakır ve gözyaşlarıyla odayı terk eder:sinifsinif: öte yandan bu itiraf karşısında mutluluktan havalara uçan kız...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
aşkım artık aramızda hiç bir engel kalmadı hadi evlenelim der ama bir anda yığılıp kalır adam.....

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Ay bayılan bayılana :) devam ediyorum...
--------------------
1 hafta sonra :)

Nikah günü gelmiş tüm davetliler gelin ve damadın salona girişini beklerken kapıda tanıdık bir yüz belirir...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
tatlım ne hoşsun ya beni güldürdün okurken dur bende diyim
kapıda beliren adam dur bu nikah kıyılamaz der damat sorar neden adam çünkü siz......

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Valla sende iyi gidiyorsun sonunu merak ettim valla :kahkaha:
----------------------
Çünkü sizi ameliyathaneden bekliyorlar doktor bey bir intihar vakası ancak sizin yardımızla kurtarabiliriz hastayı (türk filmlerinde olur ya :) ) adam koştura koştura gider birde ne görsün...

M

madesam

Misafir
initihar eden kız eski nişanlısı elinde de kendisine yazılmış bir mektupla... adamın yüreği sızlar sonra..

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Kızın üzerini kapartırlaken genç doktoru dışarı çıkartırlar gözyaşlarına hakim olamayan adam yere oturarak mektubu okumaya başlar...

(Adama isim vermedik patladım şimdi :) ) neyse mektuba geçelim

Ferit
Tahminlerimde yanılmıyorsam sen bu mektubu okurken ben çok uzaklarda olacağım :) şunu bilmeni isterim ki....

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
seni çok sevdim fakat kavuşmak nasip değilmiş senden son bir isteğim var bana söz ver lütfen aşkım der bu mektubu okuyan ferit şok olur sonra...

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
seni çok sevdim fakat kavuşmak nasip değilmiş senden son bir isteğim var bana söz ver lütfen aşkım der bu mektubu okuyan ferit şok olur sonra...

"Beni mutlu edemedin bari o hasta kızı mutlu etmeye çalış senden son isteğim bu" der ama adam için bu istek asla olmayacak bişeydir çünkü nişanlısının ölmesine sebep olan o kızdan artık nefret etmektedir...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
tabiki her yaşanıp da unutulan acı gibi buda feritin yüreğinden silinip gider bir gün aklına terkettiği hasta sevgilisi gelir onu bulup tekrar bir araya gelmek ister ama artık sevgiisi ...

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Onu zor zamanında bırakıp giden o adamın adını bile duymak istemez bu arada kızın hastalığı için bir umut ışığı doğmuştur ve hemen harekete geçmeleri gerekmektedir çünkü fazla zamanı kalmamıştır onu ikna etmek için yanına giden Ferit'e...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
ben artık o sayfayı çoktan kapattım yurt dışında çok iyi bir doktor var oraya gidip tedavi olucam daha sonrada der ama ferit kızın ağzını eliyle kapatıp sus aşkım.......

nk83

Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.598
Anam bu Ferit'te ne ayran gönüllü be kimi görse yapışıyor cıvık şey:kahkaha:

ben artık o sayfayı çoktan kapattım yurt dışında çok iyi bir doktor var oraya gidip tedavi olucam daha sonrada der ama ferit kızın ağzını eliyle kapatıp sus aşkım.......

Kabul etsende etmesende her daim yanında olucam bu zorlu süreci beraber aşıcaz der ve yola çıkarlar kızın tedavisi olumlu cevap vermiştir ve artık geri dönme zamanı gelmiştir...

M

madesam

Misafir
---bu kızla gelen doktora aşık oluyo hee---

aşık oldum galiba der. gözü dönen ferit elini cebine götürür veee...

M

madesam

Misafir
al bak aşık olduğun doktora bana ilanı aşk etmiş dedi :1::1::1:

- biraz renk katayım dedim--

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar