3. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Afetlerim
Canım kaptanımız bana menü yazar mısın hızlı kilo vermek istiyorum hemde çok aç kalmadan sağlıklı bir şekilde sizin güzel fikirlerinizi:kaalp: yazarsanız sevinirim  @pinapina
kuzum hızlı kilo vermeyi aklından çıkar önce:ajan:
1.si sarkarsın derin birden boşalır süner,ki bunu istemeyiz.
2.si metabolizmanın dengesi şaşar.Haa tartıda eksi görürsün ama normal beslendiğin anda iki katı geri alırsın.
onun için sağlıklı beslenerek güzel güzel sporlar yaparak vericez kilomuzu tamam mı kuzum.Sen günlük menülerini verdikçe zaten fazla olanları yanlış olanları ben sana söylicem merak etme:dislek::dislek:

Kübrali

Daimi Üye
Tepki
1.279
Afetlerim

kuzum hızlı kilo vermeyi aklından çıkar önce:ajan:
1.si sarkarsın derin birden boşalır süner,ki bunu istemeyiz.
2.si metabolizmanın dengesi şaşar.Haa tartıda eksi görürsün ama normal beslendiğin anda iki katı geri alırsın.
onun için sağlıklı beslenerek güzel güzel sporlar yaparak vericez kilomuzu tamam mı kuzum.Sen günlük menülerini verdikçe zaten fazla olanları yanlış olanları ben sana söylicem merak etme:dislek::dislek:

Emel_ogretmen

AFET-İ DEVRANLAR
Tepki
1.671
Sabah
Zeytinyağlı yumurta
Çok az peynir
Domates salatalık
Maydanoz yeşil soğan
Ara yeşil çay

Öğle
Bir elmalı kurabiye

Akşam
Bir kase tarhana çorbası

Su
1,5 lt

Spor
Squat girl videosu 35 dk
Bacaklarım titredi yeminle

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Afetlerim:duyuru::duyuru:
  1. Bugün yeni bi hafta başladı.Lütfen ama lütfen cıs cos yemeyi bırakalım,menüler hala yenmemesi gereken şeylerle dolu.:hayir::hayir:
  2. Hala çok fazla karbon alınıyo.Bunun önüne geçmemiz lazım.Ne kadar çok karbon,vücutta o kadar yağlanma demek.Bizim işimiz yağ yakmak.. yağlanmak değil:hayir::hayir:
  3. Çok fazla şeker alınıyo,üstüne aynı menüde meyve yeniyo.. Ne kadar şeker o kadar kilo demek.Lütfen artık şekerli şeylerden vazgeçelim buna bal pekmez türü şeyler de dahil:tripppp:
  4. Su içmiyosunuz:silakonda: su için.Su bizim için diyetteki en önemli şey..Su içmeden toksinler vücuttan gitmez.Su vücuttaki yağı parçalayan tek şeydir.Lütfen su içelim 2,5 lt içemiyosanız 2 lt mutlaka içelim.
  5. Gelelim spora.. Tekrarlıyorum spor yapmamız lazım,en az 45 dk.Spor yapmazsak çok yavaş kilo veririz.Haftada 800-900 gram,1 kilo vermek varken neden 400-500 grama sevinelim.
Bu hafta verilen menülere gerçekten çok üzüldüm..:aglama:İnanın beni üzen derecede olmayışımız değil.. Ben sağlıklı beslenmenizi istiyorum sadece.. Birinizin tatlı börek çörek yemesi diğer üyeleri de etkiler.. O yiyosa ben niye yemiyim düşüncesi olur.. Buna dur dememiz lazım..:miyagi::miyagi:
Verdiğiniz menüleri yorumlamak o kadar zor ki düşük puan vermeye elim gitmediği için puanlamayı kaldırdım.Hepinizin önceki kilo verme potansiyelinizi bildiğim için gerçekten sizden yana umudumu kaybetmiyorum.. Bu durumu düzelteceğimize canı gönülden inanıyorum.. Biz bir takımız ve hepiniz benim için çok kıymetlisiniz:tatlim::tatlim:

Dipnot: İlk sayfadaki kuralların tekrar okunmasını rica ediyorum.Özellikle aramıza yeni katılan Afetler:duyuru: ilk sayfayı muhakkak oluyalım:marilyn::marilyn::marilyn:

@Emel_ogretmen @Melegim22 @Kübrali @damlaa06 @Kajupi @Mimu88

Melegim22

Daimi Üye
Tepki
8.189
Sabah
2 yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Çay
Kızıma sarelle yedirirkene parmağıma bulaşan çikolatalar
Az çiğ fındk

Aksam
Yarım kase mercimek çorba
1 tabak barbumya
Salata
Yarım nugget

Az tuzsuz kabak çerdğ
1 ısırık salatalık(kızm yerken uzattı ısırdım

Su 2.5
Spor 70 dk yürüyüş

@pinapina

Son düzenleme:

Emel_ogretmen

AFET-İ DEVRANLAR
Tepki
1.671
Bu sabah dışardaydım kahvaltıda. O kadar cıss coss elimi sürmedim. Sadece bal kaymak bir lokma. Bir lokma bal kaymaktan bişey olmaz be kaptanım.

Sabah
Sahanda bir yumurta
Bol çeşit az tuzlulardan peynir
Bol domates salatalık
Az yoğurt
Bir dl ekmek bitmedi. Yarım da diyemem

Öğle
Bir mandalina ve bir bardak kefir

Akşam
Tavuklu bezelye yemeği
İki kaşık köy bulgurundan pilav

Su 1,5 ama 2 olur. Şişemi almamışım yanıma. Bardak bardak içince az oluyor
Spora vakit kalmadı ama dünkü sporun izleri hala duruyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar