3. Zayıflama Grubu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Kuzum bu 2 listede bana göre değil. Ben bunlarla hayatta kilo veremem.
1 günde 3 4 dilim ekmek var. Meyve var. Bu diyetle ben kilo alırm.
Kendi bedenini en iyi sen bilirsn. Bak ben 2 öğün az çeşit ekmeksz meyvesz öğün veriyorm zorla veriyorm kiloyu.
Spor yapmıyorm belki onun da etkisi vardr ama ben bilemedm. pinapina da karatay a yakın beğenecğni sanmıyorm
Ben et çok sevmedigim.icin karatay yapamıyorum çok zor bu diet le herkes verebilir diyor kitap 3 günde soluksuz okudum dengeli dedi. Zamanla ekmegi azaltabilirim hem.bikmamis da olurum. Bu diet le çok fazla kişiye kilo verirmiş hep teşekkür yazıları var 8 tane örnek menusu var. Bu hafta güzel sonuç alırsam bunu geliştirerek başarabilirim bence ben bu diete güvendim çünkü masa nin da dieti buna çok benziyor eski diyetisyenlerin verdikleri de. Belki ben yanlış yapıyorum diye bu sefer diyetisyenlerin önerilerine actim kendimi

Çakıl80

Tepki
23.275
Çok güzelmiş tam benlik ekmek varmış :düsün::zipla: inşallah işe yararda bizde aynısını uygularız tatlım
Yarın 2 dilim ekmek beyaz peynir ile tost yapıp zeytin domates le destekleyeceğim akşam da yumurta yemeyi düşünüyorum soğanlı biberli 2 dilim ekmekle yiyecegim planım böyle beni takip edin ben bu diete çok inanıyorum. Tam bana gore ihtiyaçlarıma da cevap veriyor

Kübrali

Daimi Üye
Tepki
1.279
Yarın 2 dilim ekmek beyaz peynir ile tost yapıp zeytin domates le destekleyeceğim akşam da yumurta yemeyi düşünüyorum soğanlı biberli 2 dilim ekmekle yiyecegim planım böyle beni takip edin ben bu diete çok inanıyorum. Tam bana gore ihtiyaçlarıma da cevap veriyor
Hadi bakalım inşallah bol bol eksi çıkarsın tartıda

Çakıl80

Tepki
23.275
Hadi bakalım inşallah bol bol eksi çıkarsın tartıda
Inşallah beni desteklemeyi unutmayın bu hafta pembik rakibim onu yenmeliyim. Koçum @pinapina onu yenmek için kaç kilo vermeliyim.yuzde hesaplarım iyi değil o benden zayıf çünkü. Hadi taktik vermeyi unutmayın tam destek bekliyorum

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Inşallah beni desteklemeyi unutmayın bu hafta pembik rakibim onu yenmeliyim. Koçum @pinapina onu yenmek için kaç kilo vermeliyim.yuzde hesaplarım iyi değil o benden zayıf çünkü. Hadi taktik vermeyi unutmayın tam destek bekliyorum
Sen ver yüzdeler bende merak etme sen:koptum::koptum:

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Pembikle morti olduğuna göre bi anket başlatabiliriz di mi:süper::süper:

Çakıl80

Tepki
23.275
Sen ver yüzdeler bende merak etme sen:koptum::koptum:
20181106_220629.jpg

Bu da 2015 deki dietim bunun da da haftada 1 kilo veriyordum zorlandığımda buna da dönebilirim ay kararsız kaldım iki diet arasında ama ikisi aslında benzer mantıkta bunu kendime gore yontarak yolumu oluşturim. Ay heyecanlandım bu son dieti hamileyken de veriyorlardı yani ömürboyu beslenme şeklim olacak

Nonomane

Ehl-i Keyif--- 61.4
Tepki
7.848
Ben et çok sevmedigim.icin karatay yapamıyorum çok zor bu diet le herkes verebilir diyor kitap 3 günde soluksuz okudum dengeli dedi. Zamanla ekmegi azaltabilirim hem.bikmamis da olurum. Bu diet le çok fazla kişiye kilo verirmiş hep teşekkür yazıları var 8 tane örnek menusu var. Bu hafta güzel sonuç alırsam bunu geliştirerek başarabilirim bence ben bu diete güvendim çünkü masa nin da dieti buna çok benziyor eski diyetisyenlerin verdikleri de. Belki ben yanlış yapıyorum diye bu sefer diyetisyenlerin önerilerine actim kendimi
Bi dene ozaman faydasnı görürsen devam edersn zaten. Bize de fikir olur

Çakıl80

Tepki
23.275
Dietlerimi inceledikçe eski dietisyenime gidesim geliyor adam bana gore diet çizelgesi çıkarmış resmen hepsi çok hoşuma gitti valla

OP
MaLii

MaLii

Kasabın Karısı
Tepki
58.571
Ekli dosyayı görüntüle 25422
Bu da 2015 deki dietim bunun da da haftada 1 kilo veriyordum zorlandığımda buna da dönebilirim ay kararsız kaldım iki diet arasında ama ikisi aslında benzer mantıkta bunu kendime gore yontarak yolumu oluşturim. Ay heyecanlandım bu son dieti hamileyken de veriyorlardı yani ömürboyu beslenme şeklim olacak
Bence güzel bi liste çakıl bence sonuç güzel olur. Ama uy listeye. :heyecan::heyecan:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar