Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beyazpapatyammm

Bslngc :96.8 boy :160 hedef : 70 gncl 80.1
Tepki
713
@askrhpozitif bende düşürdüm ne yazikki çok hareketli aklım çıktı duvarla yatağın arasında biraz açıklık var sıkışmış sabahtan beri kendimi suçlu yorum

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Ayy kızlar çok teşekkür ederim tek tek alinti yapamadım oglum iyi çok şükür yanımda yatıyordu gece beni uyku tutmadı sabahtan çok salgın uyumuşum yanımdan düştü birden pat diye bir ses ödüm koptu sabah sabah çok ağladı yavrum 3,4 saat uyutması çok şükür keyfine iyi çok az kafası sismisti buz koyduk şimdi iyi bakalım yinede bakar olirum sabaha kadar
Cokk teşekkürler hepinize
oluyor canım ben ki çok pinpirikliyim nasıl olduysa gece uyumadı yanıma aldım 6 aylık filandı çocuk ustumden geçmiş gitmişte haberim olmamış çok aglamıştı :( hala o anı unutmam bununla gelmiş geçmiş olsun
birde aklında olsun buzdan once hemen margarin sür sırf morarmalar için evde tutuyorum çarpma vs sür morarmıyor artık nasıl bir carbon yapısı varsa

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Ayy kızlar çok teşekkür ederim tek tek alinti yapamadım oglum iyi çok şükür yanımda yatıyordu gece beni uyku tutmadı sabahtan çok salgın uyumuşum yanımdan düştü birden pat diye bir ses ödüm koptu sabah sabah çok ağladı yavrum 3,4 saat uyutması çok şükür keyfine iyi çok az kafası sismisti buz koyduk şimdi iyi bakalım yinede bakar olirum sabaha kadar
Cokk teşekkürler hepinize
cok gecmis olsun canim rabbim esirgesin evlatlarimizi

Bgmce

Tepki
1.412
Ben kizi yanima alip yatmayim en iyisi gerci sariliyorum kimildadiginda duyuyorum ama korktum bir an

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
@askrhpozitif bende düşürdüm ne yazikki çok hareketli aklım çıktı duvarla yatağın arasında biraz açıklık var sıkışmış sabahtan beri kendimi suçlu yorum
ooo oku bol bol Allah korumuş ben düşürdüm birde haberlerde çıktı cocuk duşmuş bu sekilde komidinle yatagın arasına ters sıkışmış ve bogularak ölmüş :( binlerce kez şükretmiştim

Bgmce

Tepki
1.412
EMZIREN ANNE MENUSU

Ogle. 13.00
2 adet haslanmis yumurta ile baharatli salata
1 dilim peynir
12 adet siyah zeytin
2 yk pekmez

Ara.15.30
1 bardak sutlu nescafe
2 adet kurabi :(

Aksam yemegi 18.30
2 kepce tavuk corbasi
1 tabak pirasa yemegi
1 kase yogurt
Salata

Cayin yanina 1 cay bardagina yakin findik fistik

Su.2.5 lt

Spor yok temizlikle ugrastim tum gun yarin misafirim gelecek

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
bende oyleydım cnm ama suclama kendını sakınan cope goz batıyor bız ne kadar uzerlerıne tıtrersek tıtreyelım duse kalka buyuyorlar

Beyazpapatyammm

Bslngc :96.8 boy :160 hedef : 70 gncl 80.1
Tepki
713
@askrhpozitif bazen öyle paronayak oluyorum ki 4 yıl sonra oldu ister ister çok düşüyorum üstüne bu konuda gerçekten psikolojim bozuldu eşim çok kızıyor çok üstüne düşüyorsun diye ama gelde anlat işte

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
@askrhpozitif bazen öyle paronayak oluyorum ki 4 yıl sonra oldu ister ister çok düşüyorum üstüne bu konuda gerçekten psikolojim bozuldu eşim çok kızıyor çok üstüne düşüyorsun diye ama gelde anlat işte
babalar bıraz daha rahat canım anneler butun zahmetı cektıgı ıcn daha farkılı bakıyor bırde duygusal olarakta daha farklı yaradılmısız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar